Küçükçekmece Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Küçükçekmece Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

VESTEL BULAŞIK MAKİNESİ yenilikçi tasarım sayesinde ürün çeşitliliğini geliştirmektedir. Özellikle siyah renklisi modeli çok tercih edilmektedir. A sınıfı bulaşık makinesi ile hem tertemiz bulaşıklar alıp hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Vestel bulaşık makineleri kısa programlarda bile bulaşıklarınızı temiz yıkama özelliği vardır.

VESTEL BULAŞIK MAKİNASI SERVİSİ olarak bize müşterilerimiz tarafından iletilen bulaşık makinesi arızaları ve sıkça sorulan sorular hakkında bilgiler vereceğiz. Vestel bulaşık makinesi 2 programlı olan modeli var mıdır sorusuyla başlayalım evet böyle bir modeli vardır. Bu modelde sadece kısa ve uzun program vardır. Bir diğer soru ise bulaşık makinesi iyi kurutmuyor şikayetidir. Bu şikayetiniz varsa önce içinde bulunan bulaşıklar temiz mi değil mi temiz değil ise makinanız soğuk suyla yıkıyor demektir. Bu yüzden rezistans devresinde bir sorun olduğu için kurutma işlemini de yapmıyor demektir. Eğer bulaşıklar temiz sadece kurutma işlemini yapmıyor ise ana kart veya sensörde sorun olduğu anlamına gelir. Bir diğer soru ise ankastre olan modellerimi daha iyi yoksa normal solo cihazlar mı daha sağlamdır. Ankastre modelleri normal modellere göre daha sağlamdır. Bir başka şikayet ise bulaşık makinesi alttan su kaçırıyor şikayetidir. Bulaşık makinanız su kaçırıyor ise önce bulaşık makinasının fişini çekin daha sonra yerinden çıkartın. Yerinden çıkardıktan sonra önce temiz su hortumunu kontrol edin su kaçağı var mı diye varsa çeşmeyi kapatın ve temiz su hortumunu yerinden sökün. Temiz su hortumu yerinden söküldükten sonra hortumun içindeki contayı değiştirin ve tekrar yerine takın. Yerine taktıktan sonra musluğu tekrar açın ve su kaçırıp kaçırmadığını kontrol edin su kaçırıyorsa biraz daha sıkın. Eğer hortumdan su kaçırmıyor ise bulaşık makinesi suyu içinden kaçırıyor demektir. Bulaşık makinenizin ya kazanı delinmiş ya kapı contasından sızan su alttan geliyor ya da iç hortumlarda delik vardır. Bu arıza için bizi arayın teknik ekibimiz en kısa sürede gelip şikayetinizin sebebini tespit edip yapılacak işlemin ücretini söyler. Müşteri olarak ücreti kabul ettikten sonra yeni parça takılarak sorununuz giderilir. Bulaşık makinelerinde açma kapama düğmesi en çok arızalanan parçalardan biridir çünkü sürekli bulaşık makinasını açmak için bu düğme kullanılır. Bulaşık makinenizde bitti ışığı yanmıyor ise daha yıkamayı bitirmemiş ya da ana kart arızalıdır. Kullanma kılavuzu elinizde yok ise bizi arayarak gerekli teknik desteği alabilirisiniz. Servis olarak yedek parça siparişi verebilirsiniz parçanız geldikten sonra en kısa sürede gelip servisimizden alabilirsiniz.

VESTEL SERVİS olarak değişen her parçaya 1 yıl garanti verilmektedir. VESTEL SERVİS tarafından değişen her parça birebir orjinaliyle değişmektedir. Araçlarımızı siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli yenilemekteyiz. Teknik eleman kadrosu ile diğer servisler arasında fark yaratmaktadır. Teknik elemanlarımızı Vestel markası için sürekli seminerlere göndermektedir. Ustam servis olarak müşteri memnuniyeti için sürekli anketler yapılmakta ve eksik olan taraflarını geliştirmek için çaba vermektedir. Elemanlarımıza önce müşterilere nasıl hitap edileceği konusunda kurs verilmektedir. Kurslarını başarıyla geçen teknik elemanlar artık servis teknisyeni olarak servise çıkabilir. Bu sayede servis kalitemizi hep üst sıralara çıkarmış oluruz. Fark yaratmak için sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Vestel markasında baktığımız beyaz eşya ürünleri VESTEL ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU, BUZDOLABI, CAM OCAK, KLİMA, ANKASTRE, BULAŞIK MAKİNESİ, CAMAŞIR MAKİNASI, DERİN DONDURUCU, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ gibi ürünlere bakmaktayız.


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Atakent, Atatürk, Beşyol, Cennet, Cumhuriyet, Fatih, Fevzi Çakmak, Gültepe, Halkalı, İnönü, İstasyon, Kanarya, Kartaltepe, Kemalpaşa, Mehmet Akif, Söğütlüçeşme, Sultanmurat, Tevfikbey, Yarımburgaz, Yenimahalle, Yeşilova

Hemen Servis Çağırın

;