Küçükçekmece Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

Küçükçekmece Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

SAMSUNG ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİS olarak size çamaşır makinesi hakkında bilgiler vereceğiz. ülkemizdeki çamaşır makinası yüksek  yıkama kapasiteleri 7 kg ile başlayıp onun biraz daha fazlası 8 kilo olarak üretilmiştir. Bu da size yetmezse 9 kg 1400 devir olan modeli hem daha fazla kilo hem de daha iyi sıkma sunar. Buda size yetersiz gelirse 10 kg olan modelini deneye bilirsiniz normal eski 5 kiloluk çamaşır makinesinin iki katı fazla çamaşır yıkar. Bana buda az gelir diyorsanız 12 kg olan harika makinayı size tavsiye ederiz. Şu anda bundan daha büyük yıkama kapasiteli makine bulamazsınız piyasada. Bu makinada yorgan yıkama özelliği bile vardır. Yedek parça ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Samsung çamaşır makinesi çeşitlerini  şöyledir airwash modeli vardır diğer ismi de akıllı çamaşır makinesi diye de bilinmektedir. Bir diğer modeli bubble modelidir bu modeli piyasada hala bulmak mümkündür. Bir başka model blue kullanıcılar tarafından çok beğenilmiş ve hali hazırda satılmaktadır. Bir diğer model buharlı isminden de anlaşıldığı gibi yıkama sırasında buhar kullanarak çamaşırların daha temiz çıkmasını sağlar. Bir diğer model  combo  modelidir bu modeli piyasada çok bulunmamaktadır. Bir başka model ise crystal modelidir bu model piyasada bulunmakla beraber artık yerini daha gelişmiş modeller almaktadır. Bir başka model ise diamond modeli  üstün özelliklere sahip bir cihazdır. Bir diğer ismi de dijital olarak da bilinmektedir bunun sebebi bu makinadaki özellik fazlalığıdır. Bir başka modeli eco bubble modeli bu modelde tıpkı öbür bubble modellerindeki özelliklerin yanı sıra birde eco özelliği vardır. Bir diğer modeli ise gri modeli müşteriler tarafından çok tutulan ve istene bir modelidir hatta mutfaklarını  bu renge göre ayarlarlar. Enerji tüketimlerine göre en az enerji tüketen modeli a+++ modelidir bu model elektriği nerdeyse hiç tüketmez. Bir diğer az tüketen model ise a+  modelidir diğer a+++ modeline göre biraz daha fazla elektrik tüketir.

SAMSUNG ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ olarak çamaşır makinesi  arızaları hakkında size bilgiler vereceğiz. Bu arızaların başında anahtar işareti arızası gelmektedir makinanız bu işareti verirse suyunuzun akıp akmadığını kontrol edin akıyorsa birde musluğunuzu kontrol edin. Bir diğer arıza ise çalışmıyor arızasıdır bu arızanın bir çok sebebi olabilir ama siz kullanıcılar servis çağırmadan önce elektrik prizinizi kontrol edin elektrik geliyorsa en kısa sürede bizi arayın. Çağrı merkezi numarası 0212 472 99 99 dur. Bir diğer arıza ise çok ses çıkarıyor arızası böyle bir şikayetiniz varsa ilk akla gelen ihtimal kazan rulman grubu arızasıdır. Bir diğer arıza ise leke çıkarmıyor arızası bu arıza sebebi en çok karşılaştığımız durum çamaşır çok doldurulup yetersiz su olacağından lekeler çıkmaz. Bir diğer arıza ise çamaşırları yırtıyor arızası bu arıza sebepleri ise ya kazan tamburunuzda çapak var yada körük lastiğiniz çok yıpranmıştır. Son arızamız ise deterjan gözünden su akıtıyor arızası bu arıza sebebi çok fazla deterjan konmasından kazan kısmından hortumun tıkanmasıdır. Tüm bu arızalar için bize ulaşıp bilgi ve servis talep edebilirsiniz.

SAMSUNG SERVİSİ olan ustam servis kaliteli servis elemanlarıyla hizmet sunmaktadır. Samsung markası altında değişen parçalara 1 yıl garanti verilir. Değişen her parça orjinali ile değiştirilir. Marka ülkemizde kısa sürede aranan markalar arasına girmiştir. Yaygın servis ağı sayesinde ülkemizin her yerinde servislik hizmeti vermektedir. İSTANBULUN en aranan servisleri arasında yer almaktayız. Tüketicilerimizin bizden ne beklediğini çok iyi bildiğimiz için hizmet anlayışımızı ona göre düzenlemekteyiz. Yılların getirdiği iş tecrübemizle size en hızlı ulaşabilmek için gezici servis anlayışını getirdik.  Baktığımız ürünler SAMSUNG BULAŞIK MAKİNESİ, İNVERTER KLİMA,  KLİMA, DERİN DONDURUCU, FIRIN, ÇAMAŞIR MAKİNESİ,  KURUTMA MAKİNESİ, OCAK, BUZDOLABI gibi ürünlerdir. 


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Atakent, Atatürk, Beşyol, Cennet, Cumhuriyet, Fatih, Fevzi Çakmak, Gültepe, Halkalı, İnönü, İstasyon, Kanarya, Kartaltepe, Kemalpaşa, Mehmet Akif, Söğütlüçeşme, Sultanmurat, Tevfikbey, Yarımburgaz, Yenimahalle, Yeşilova

Hemen Servis Çağırın

;