Güngören Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Güngören Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

SİEMENS ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ olarak disiplinli servis elemanlarıyla çamaşır makinesi hizmeti veriyoruz. Siemens çamaşır makinesi diğer markalara göre çok daha sağlamdır. Yıkama programları çok basittir. Renkliler, beyazlar, perde, hassas çamaşır diye üzerlerinde yazar bu yüzden kullanımı çok kolaydır.

SİEMENS ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ olarak yedek parça satışımız vardır. Çamaşır makinesi yedek parça istemek için servis telefonlarından görüşerek veya etiket numarası resmini çekerek sipariş verebilirsiniz. Çamaşır makinesi kapağı açılmıyorsa iki dakika bekleyin eğer yine açılmazsa içinde su olup olmadığını kontrol edin. Siemens çamaşır makinanızın içinde su varsa kapak açmaz önce açma düğmesine basıp açın programını su boşaltmaya alın ve başlat tuşuna basın makine suyunu boşaltması gereklidir. Makine suyunu yine boşaltmazsa çamaşır makinesinin fişini prizden çekin önce alt kapağını açın açmadan önce yere bez sermeyi unutmayın kapağı açtıktan sonra makinenin içindeki su boşalması gerekiyor kazandaki su boşalmıyorsa pompa motorunuza su gelmiyor demektir. Pompaya su gelmiyorsa kazan pompa arası hortum tıkalıdır. Pompaya su gelmediği için pompa çalışsa bile su gelmediği için boşa çalışmış olacaktır. Siemens çamaşır makinenizi arkaya doğru yatırın ve pompa kazan arası hortumu pompa tarafından sökün ve içinde bir şey olup olmadığını kontrol edin. Hortumunda  bir şey yoksa bu sefer kazan tarafından hortumu sökün içindekini çıkartın. Çamaşır makinasının hortumu içindekini çıkartınken  çok dikkatli olun çünkü makinenin içindeki su bir anda boşalacak ve bu su boşalırken yıkama motoruna su gelebilir. Makinanızın  motoruna su gelirse yıkama motorunuz arızalanır buda size çok daha fazla maliyet çıkarmış olur. Çamaşır makinesi kurutmalı  modellerine de piyasaya sürmüştür. Peki kurutmalı modellerinin faydaları nelerdir diye sorarsanız anlatalım size en büyük avantajı ayrı bir kurutma makinesi almaya gerek kalmaz. Bir diğer avantajı ise ayrı bir yer kaplamaz ve özellikle yeri olmayan müşteriler için kurutmalı modeli çok idealdir. Bir diğer avantajı ise çamaşırınızı atın ve yıkanıp kuru bir biçimde makinenizden çıkarıp katlayıp saklayabilirsiniz. Kullanma kulavuzu için servisimizden teknik destek alabilirsiniz.

SİEMENS SERVİS  olarak son teknoloji cihazları kullanarak siz değerli müşterilere hizmet vermekteyiz. Servis elemanlarımıza sürekli eğitim vererek Siemens markasında geliştirmekteyiz. Gelişimi tamamlayan servis elemanları bölgelere servise çıkmaktadır. Siemens TÜRKİYE pazarına ALMANYA’DA ürettiği SİEMENS BUZDOLABI, BULAŞIK MAKİNASI, KLİMA, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, ANKASTRE FIRIN, DAVLUMBAZ gibi ürünleri ülkemizde satışını yapmaktadır.

 


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Akıncılar, Abdurrahman Nafiz Gürman, Gençosman, Güneştepe, Güven, Haznedar, Mareşal Fevzi Çakmak, Mehmet Nezih Özmen, Merkez, Sanayi, Tozkoparan

Hemen Servis Çağırın

;