Güngören Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Güngören Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

PROFİLO ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ olarak Çamaşır makinesi evlerimizin en kıymetli eşyaları olduğunun farkındayız. Bir an düşünün makinanız arızalandı o kadar çamaşırı kim yıkayacak. Tabi ki  de   servis olarak bizi arayacaksınız. Ustam servis olarak en kısa sürede evinize gelip makinanıza bakıp size arıza sebebini bildirilir. Arıza bildirildikten sonra arızalı parça fiyatı verilir. Fiyatı kabul edilirse arızalı parça yerinden sökülür ve orijinal yedek parça takılır. Makinanızın arızası giderilmiş olur sizde en kısa sürede tekrar çamaşırlarınızı yıkamaya başlamış olursunuz.

PROFİLO ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ olarak en çok  karşılaştığımız çamaşır makinesi  arızaları başında gelen kazan dönmüyor şikayetidir. Eğer sizin de evinizdeki makinenizin kazanı dönmüyor ise önce fişi takılımı diye kontrol edin. Fiş takılıysa açma kapama düğmesine basın makine açıldıktan sonra başlat beklet tuşuna basın. Profilo çamaşır makinesi kapıyı kilitler ve su almaya başlar. Eğer su almıyor ise çamaşır makinesi çalışmaz ve kazanda dönmez önce su alması gerekmektedir. Çamaşır makinanız su almıyor  ise önce musluğun açık olup olmadığını kontrol edin musluk açık konumda ise musluğu  kapatıp tekrar açın yine su almıyor ise çamaşır makinenizin hortumunu sökün musluk boştayken çeşmeyi açın ve suyun nasıl aktığını kontrol edin eğer su çok geliyorsa muslukta ve suda sorun yok demektir. Çamaşır makinesinin hortumunu kontrol edin hortum katlanmış olabilir böyleyse su gelse bile hortum sıkıştığından su almaz. Hortum da sorun yok ise ventili arızalı olabilir. Eğer çamaşır makineniz suyunu alıp öyle bekliyorsa ise kayışı atmış olabilir. Makinenize  fazla çamaşır atmışsanız kayış o yüzden atmıştır. kayışı kontrol edin atmışsa makinanızın kazanı dönmez çünkü kıyış kazan ile motor arasındaki bağlantıyı sağlar. kayışı atmış ise yerine takın makinayı tekrar çalıştırın makinanız çalışmaya başlayacaktır. Çamaşır makinenizin kayışı atmamış ise motoru  veya elektronik kartı arızalı olabilir. Bunun teşhisini siz yapamazsınız anca servisler yapabilir. Kazan dönmüyor şikayetiyle ilgili arızalar için servisimizden servis talep edebilirsiniz. Bir diğer konu ise müşterilerimiz çamaşır makinesi nasıl çalışır sorusudur. Makinanızın  fişini prize takıp açma kapama düğmesine basıp çamaşır makinasını  açın on yıkama yapmayacaksanız deterjanı sadece ana yıkama gözüne koyun ön yıkama yapacaksanız her iki gözede deterjan koyun daha sonra çamaşırları yerleştirin attığınız çamaşır cinsine göre örneğin beyazsa program düğmesini beyazlar bölümüne getirip gerekli ısıyı seçerek başlar tuşuna basın ve çamaşır makinesi çalışmaya başlayacaktır.

PROFİLO SERVİS olan servisimiz kalifiye servis elemanlarıyla hizmet sunmaktadır. Ustam servis olarak kaliteyle başarının beraber yürüdüğünün bilincinde olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Servis kalitesini çok daha yukarılara çıkarmak için çaba harcamaktayız. Servis olarak  baktığımız beyaz eşya ürünleri PROFİLO BULAŞIK MAKİNESİ, KLİMA, ANKASTRE SET,  ÇAMAŞIR MAKİNASI, BUZDOLABI, ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU, DERİN DONDURUCU, ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ, DAVLUMBA, ürünlerine bakmaktayız. Tüm bu ürünlerle ilgili bize servis talebinde bulunabilirsiniz. Çamaşır makinesi arızaları için servisimize talepte bulunabilirsiniz. Profilo markasında yedek parça stoklu çalışmaktayız.


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Akıncılar, Abdurrahman Nafiz Gürman, Gençosman, Güneştepe, Güven, Haznedar, Mareşal Fevzi Çakmak, Mehmet Nezih Özmen, Merkez, Sanayi, Tozkoparan

Hemen Servis Çağırın

;