Güngören Profilo Buzdolabı Servisi

Güngören Profilo Buzdolabı Servisi

PROFİLO BUZDOLABI SERVİS ustam servis olarak profilo markasında uzman servis teknisyenleriyle çalışmaktayız. Servis olarak teknik elemanlarımız markayı tanımak için sürekli eğitimlerde verilmektedir. Bu eğitimler neticesince siz değerli müşterilerimize çok daha kaliteli hizmet sunmaktayız. kalitemizi sürekli yukarılara çıkarmaktayız.

PROFİLO SERVİS olarak  İSTANBUL ilçeleri servislik hizmeti vermekteyiz. İSTANBUL ilçelerini yanı sıra mahalleleri içinde hizmet vermekteyiz.  SERVİS NUMARASI  0212 472 99 99 profilo servis kalitesiyle servisliğini yaptığımız ürünleri PROFİLO DERİN DONDURUCU, KLİMA , ANKASTRE , BULAŞIK MAKİNESİ , ANKASTRE SET , ANKASTRE OCAK , ANKASTRE FIRIN , ÇAMAŞIR MAKİNASI , ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNASI , DAVLUMBAZ , DONDURUCU , ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU , ÇAMAŞIR MAKİNALARI , BUZDOLABI gibi ürünlerine bakmaktayız.

BUZDOLABI SERVİSİ olan servisimiz PROFİLO BUZDOLABI YEDEK PARÇA  bulundurmaktadır. YEDEK PARÇA siparişi servisimize verebilirsiniz. Yedek parça geldikten sonra size bilgi verilir. İster gelip servisimizden kendiniz alabilir isterseniz servis olarak biz getiririz.

PROFİLO BUZDOLABI ARIZALARI için servisimizden servis talep edebilirsiniz. En kısa sürede uzman  teknisyenlerimiz evinize gelir ve ARIZAYI kısa sürede giderilir sizde kalitenin farkına varmış olursunuz. Servis olarak en sık karşılaştığımız arızalar hakkında size kısa bilgiler verelim. Buzdolabı ALARM veriyor ise içindeki yiyecekleri kontrol edin bozuk var mı yok mu diye yoksa ya elektrikleriniz kesilip tekrar gelmiştir o yüzden kırmızı ışık yanıyordur yada buzdolabı ANAKART  arızalanmış olabilir bunun için bizden yardım alabilirsiniz . Buzdolabı AYARI üst için -18 alt için ise +4 en ideal derecedir. Buzdolabı ALARM ÖTÜYOR şikayetiniz var ise buzdolabı kapılarının açık olup olmadığını kontrol edin dolap kapılarınız kapalı ise alarm ötmeye devam ediyorsa profilo servis olarak arıza kaydı açın. Buzdolabı ALT KISMI BUZLANMA YAPIYOR şikayetiniz varsa önce dondurucu bölümün ayarını  soğukluk  ayar düğmesi yardımıyla -18 düşürün eğer bu ayardaysa oynamayın yüksekse düşürün.Aynı şekilde alt soğutucu bölme ayarını da yine soğukluk ayar  düğmesi yardımıyla yüksekse +4 düşürün zaten +4 ise ellemeyin profilo buzdolabı ayarlı üst -18 alt +4 olduğu halde yine buzdolabı ALT KISMI BUZLANMA YAPIYOR ise alt kısma koyduğunuz yiyecekleri kontrol edin arkadaki hava kanallarına değip değmediğini çünkü  dondurucu kısımdaki evapta oluşan soğuk hava  fan yardımıyla bir kısmı   alt bölmedeki damper termostata gelir kalan diğer kısmı da bu hava kanallarına gider yiyecekleri çok yanaştırıp hava sirkülasyonunun dolaşımını engeller ve bu soğuk hava buzdolabı içinde dolaşmak yerine sadece yaklaştırdığınız yiyeceğe vurur bu yüzden buzlanma  yapabilir. Eğer buzdolabı kanallarına yiyecekleri çok yaklaştırmadınız ise yukarıda bahsettiğimiz damper termostat bozulup olup siz kart üzerinde +4 ayarlıyor olsa bilene bozuk olduğundan sürekli açıkta takılı kalıp hiç kapatmıyor bu yüzdende buzlana yapar. Profilo servis olarak bu gibi arızalar için servisimizden servis talep edebilirsiniz


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Akıncılar, Abdurrahman Nafiz Gürman, Gençosman, Güneştepe, Güven, Haznedar, Mareşal Fevzi Çakmak, Mehmet Nezih Özmen, Merkez, Sanayi, Tozkoparan

Hemen Servis Çağırın

;