Güngören LG Buzdolabı Servisi

Güngören LG Buzdolabı Servisi

LG  BUZDOLABI SERVİS olarak yılların verdiği tecrübeyle servislik hizmeti vermekteyiz. Lg olarak deneyimli servis elemanlarıyla en hızlı hizmeti sunmak için çok çaba harcamaktayız. Ürünlerimizi her geçen gün daha da kaliteli üreterek siz kullanıcılara sunmaktayız. Ürünlerimizi kaliteli yaparken enerji tasarruflu olması için çok yatarım yapmaktayız. Lg ürünlerinde kalite başta olmak üzere yenilikçi tasarımlar kullanışlı özellikleri sayesinde piyasada çok tutulmaktadır. Servis olarak değişen her parça orjinali ile değiştirilmektedir. Tarafımızdan  değişen her parçaya 1 yıl garanti verilmektedir. Servis ağımız ve satıcı bayilerimiz her geçen gün daha da artmakta ve siz kullanıcılara daha rahat ulaşmaktayız. Ürünlerimizi sadece satmak değil sattıktan sonra kullanıcının evine ulaşıp kurulana kadar takibini sağlamaktayız. Kurulum sırasında doğacak her türlü sıkıntıda müşteriyi mağdur etmeden en hızlı çözümü üretmekteyiz.

LG SERVİS olarak  BEYAZ EŞYA ürünlerimiz BUZDOLABI,LG BEKO KLİMA, BULAŞIK MAKİNESİ, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ, INVERTER KLİMA, KLİMA gibi beyaz eşyalardır.

LG BUZDOLABI MODELLERİ hakkında kısa bilgiler verelim BEYAZ modeli piyasa en çok bulunan ve diğer modellere göre en uygun olan modelidir. Diğer bir model SİYAH modeli bu model diğer modellere göre daha az bulunmakta ve daha palıdır. Diğer model buzdolabı  A++ modeli markamızın en az enerji tüketen ve tasarruf yapmanızı sağlayan modelidir. ANKASTRE BUZDOLABI modeli piyasada az bulunan bir modeldir bu model diğer modellere göre daha pahalıdır ve daha kalitelidir. Ankastre modeller belli bir ölçüde üretildiği için önce yerinizin bu dolaba uygun olup olmadığını kontrol edin. ANKASTRE  modeli diğer modellerin aksine olduğu yere vidalar yardımıyla sabitlenir bu yüzden ölçünüzü dikkatli almanız önemlidir. Aksi taktirde ürünün montajını yatıramazsınız. Bir diğer model ANTİBAKTERİYEL buzdolabı modeli özel soğutma sistemi sayesinde yiyecekleriniz çok uzun zamanlar bozulmadan saklamanızı sağlar. Bir diğer model A+  modeli eksi cihazları aksine bu modeldeki elektrik tüketimi çok daha az tüketmektedir. Bir başka model CAM modeli bu buzdolabının kapıları camdır ve baktığınız zaman kendinizi görebilirsiniz. Bu model kapısı  cam  olduğundan fiyatı biraz yüksektir ama görünüm olarak çok güzeldir. Son modelimiz ise GARDROP TİPİ  modeli bu model orta kısımdan iki yana açılan bir buzdolabıdır. Bu model çok büyüktür genelde geniş aileler için tasarlanmıştır.

LG BUZDOLABI  ARIZALARI hakkında bilgi vereceğiz AYARLARI bozuldu şikayetidir. Bu şikayette buzdolabının göstergesi kısmında görülmesi gereken soğutma değerlerinin görülmemesidir. Bu şikayetiniz varsa servis çağırmanız gerekmektedir. SERVİS NUMARASI 0212 472 99 99 dur. Bir başka arıza ÇOK SOĞUTUYOR arızası bu arıza varsa önce buzdolabınızın ayarlarını düşürmeniz gerekmektedir. Ayarlarını düşürüp bir iki gün bekledikten sonra  ÇOK SOĞUTUYOR şikayeti devam ederse termostat veya elektronik ana kartı arızalı olabilir. Servis olarak bizi arayın en kısa sürede evinize gelip arıza teşhisi konup onayınız doğrultusunda tamir işlemine başlanır. Bir başka arıza  ÇOK ÇALIŞIYOR şikayetidir bunun sebebi ya buzdolabınız yetersiz soğuttuğu için otomatik yapamadığından sürekli çalışıyor yada istediğiniz soğutmaya geldiğini hisseden sensör arızalanmıştır o yüzden soğukluğu göremediğinden sürekli çalışmaktadır bu arıza için bizi arayın. Bir diğer arıza buzdolabı DONDURUYOR şikayetidir bu şikayetinin sebebi ya yiyecekleri arka hava kanallarına çok yaklaştırdığınızdan donmuştur yada aşağı gelen soğukluk havasını ayarlayan damper termostat arızalanıp devamlı açık kalıyordur bu arıza için bize kayıt bırakabilirsiniz. Yedek parça siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Parçanız geldiğinde  bilgisi verildikten sonra dilediğiniz zaman gelip alabilirsiniz. İSTANBUL ilçelerine hizmet vermekteyiz. Servis olarak yerinde servis hizmeti vermekteyiz yani cihazlarınızı evinizde tamir etmekteyiz. Yerinde onarım yaparak atölyeye  götür getir vaktiyle uğraşılmaz sadece sıkıntılı buzdolapları atölyeye götürülür. Atölyeye götürülen cihazlar en kısa sürede tamir edilip test işlemi bittikten sonra bir sıkıntı görülmez ise müşterilere götürülür. Müşteriye buzdolabını götürdükten sonra en az 4 saat çalıştırılmayacağı kullanıcıya özellikle belirtilir. Fişi takıldıktan sonra buzdolabının ortalama yedi saat sonra tam olarak soğutmaya geçeceğini belirtir.


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Akıncılar, Abdurrahman Nafiz Gürman, Gençosman, Güneştepe, Güven, Haznedar, Mareşal Fevzi Çakmak, Mehmet Nezih Özmen, Merkez, Sanayi, Tozkoparan

Hemen Servis Çağırın

;