Gaziosmanpaşa Vestel Buzdolabı Servisi

Gaziosmanpaşa Vestel Buzdolabı Servisi

VESTEL BUZDOLABI SERVİS olarak uzman servis personeliyle servislik hizmeti vermekteyiz. ustam servis olarak geçmiş de olduğu gibi gelecekte de siz müşterilerimize güvenilir servis hizmeti sunacağız. Vestel markasında uzman servis elemanlarıyla birlikte çalışmaktayız. Vestel servis kalitesi sayesinde İstanbul ’ da  çok tutulan servisler arasında yer almaktayız. Kalitemizden asla ödün vermeden vestel  markası ürünlerine bakmaktayız. Vestel ülkemizin yerli markası olarak bir çok alanda yenilikler yapmıştır. Vestel manisa  fabrikasında VESTEL KLİMA, BUZDOLABI, DERİN DONDURUCU, ANKASTRE, BULAŞIK MAKİNESİ, CAMAŞIR MAKİNASI, CAM OCAK, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ, ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU gibi  vestel BEYAZ EŞYA ürünlerini üretmektedir. Bu beyaz eşyaları hem iç pazarda satmakta hem de yurt dışına ihraç etmektedir.

Bu ürünlerden evlerde en vazgeçilmezi ise Vestel buzdolabı diyebiliriz. Eski zamanları insanlar nasıl buzdolabı olmadan idare ediyordu bilmiyoruz ama şimdiki hayat şartlarında  Vestel buzdolabı  evlerimizde olmazsa olmazlarındandır.

VESTEL SERVİS olarak VESTEL BUZDOLABI YEDEK PARÇA siparişi vermek için servisimizi arayabilirsiniz. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra tarafımızdan size ulaşılıp YEDEK PARÇA geldiği bilgisi iletilir. Bilgi verildikten sonra istediğiniz zaman gelip YEDEK PARÇA alabilirsiniz.

 BUZDOLABI SERVİS olarak müşterilerimizden en çok aldığımız istek KAPAK YÖNÜ DEĞİŞTİRME isteğidir. Bunun nedeni ise müşteri buzdolabı kurulduktan sonra alt veya üst kapının herhangi bir yere değmesi veya kapıların tam açılamaması yüzünden KAPAK YÖNÜ DEĞİŞTİRME istemesidir. Buzdolabı servisi olarak kısaca kapı yönü değişimini anlatalım size önce buzdolabı öne çekilir ve fişi prizden çıkartılır. Artık KAPAK YÖNÜ DEĞİŞTİRME işlemine başlanılır önce üst soğutucu kapı vidası üstten sökülür varsa ön ekran soketi yerinden çıkartılır. Soket çıkartıldıktan sonra üst kapı yerinden sökülür ve sıra alt soğutucu kapıya gelir. Alt soğutucu kapısını sökmeden önce kapı raflarındaki yiyeceklerin hepsi boşaltılır. Alt kapıyı sökmek için orta menteşe vidaları sökülür. Menteşe söküldükten sonra alt kapı yerinden çıkartılır alt kapı çıkartıldıktan sonra alt menteşe vidaları yerinden sökülür. Öbür taraftaki tıpalar yerinden çıkartılıp sökülen alt menteşe yerlerine takılır. Alt menteşe tıpaların çıkartıldığı tarafa vidalanır. Alt kapı menteşe karşılıkları yerinden çıkartılır ve alt kapı öteki taraftaki tıpalar çıkartılıp menteşe karşılıkları oraya takılır. Tıpalar ise kapının öbür tarafına tekrar takılır. Alt kapı montaja hazırdır alt kapı yerine takılır. Servisimiz tarafından yeni getirilen orta menteşeyle yardımıyla yerine takılıp vidalanır. Sıra geldi üst kapıya üst kapı menteşe karşılıkları yerinden sökülür daha sonra karşı tarafındaki tıpalar sökülür. Sökülen menteşe karşılıkları tıpaların olduğu yere takılır tapalar ise eski menteşe yerlerine takılır. Üst kapı yerine oturtturulup üst menteşesi takılmak için tıpalar çıkartılır ve eski menteşe yerine takılır. Üst menteşe vidalandıktan sonra alt ve üst kapılar açılıp kapatılır eğer kapılardan biri iyi kapanmıyor ise KAPI AYARI yapılır.  Buzdolabı KAPI AYARI yapıldıktan sonra  işlem bitmiş olur. Servis olarak bir diğer husus ise  buzdolabı DEMO MODU ne işe yara sorusudur. DEMO MODU müşterilerin hiçbir işine yaramaz bu sadece buzdolabı satan satıcıların kullanmış olduğu bir özelliktir. Buzdolabı  DEMO MODU sadece dolabın ışıklarının yanması demektir. Bu modda buzdolabı motoru çalışmaz sadece ışıkları yanar. Bu moddan müşteri kendi çıkamaz servis çağırması gerek. Buzdolabını bu moddan  çıkartıldıktan sonra buzdolabı AYARI yapılır ve buzdolabı normal çalışma moduna döner.

Vestel buzdolabı  ALARM veriyor ise buzdolabı kapılarının açık olup olmadığını kontrol edin.  Kapalıysa elektrikler gidip uzun süre gelmemiş olabilir ya da buzdolabımda ARIZA olabilir. Buzdolabı  ARIZA şikayetiniz varsa BEYAZ EŞYA  SERVİSİ olarak bize arayabilirsiniz.   


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Bağlarbaşı, Barbaros Hayrettin Paşa, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Karadeniz, Karayolları, Karlıtepe, Kâzım Karabekir, Merkez, Mevlana, Pazariçi, Sarıgöl, Şemsipaşa, Yenidoğan, Yenimahalle, Yıldıztabya

Hemen Servis Çağırın

;