Gaziosmanpaşa Demirdöküm Klima Servisi

Gaziosmanpaşa Demirdöküm Klima Servisi

DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ olarak yerinde klima servis hizmeti vermekteyiz. Yılların tecrübesi ile klima sektöründe müşterilere hizmet vermektedir. Isıtma performansı olarak diğer rakiplerine göre fark yaratmaktadır. Isıtmada fark yaratmak adına bu alanda çok yatırım yapmıştır. Isıtma çok iyi olmasında klimada kullanmış olduğu parçaların çok daha iyi olmasıdır. Peki klima bu ısıtma işlemini nasıl yapar.

 DEMİRDÖKÜM SERVİSİ olarak anlatalım klima ana sigortasını kaldırın kumandadan klimanızı açın açıldıktan sonra mode tuşuna basarak klimanızı heat sıcak konumuna gelene kadar basınız. Heat konumuna aldıktan sonra elektronik kart komutu algılar ve beş veya on dakika sonra elektronik karttan önce iç ünite fanına daha sonra dış karta sinyal gönderir dış kartta almış olduğu sinyalle önce dış fan motoru ile ana ısıtıcı kompresör devreye girer. Kompresör içinde gazı sıkıştırıp ve basıncını arttırarak dört yolluya gönderir dört yolluda yoğunlaşmış gazı borular yardımıyla iç üniteye gönderir. İç ünitedeki fan ısıtıcı evaptan sıcaklığı çekerek ortamı ısıtır. Bu şekilde ısıtma işlemini yapmış olur. Piyasada farklı ebatlarda klimaları bulunmaktadır. Demirdöküm klima çeşitleri 9000 , 12000, 15000, 180000, 24000, 48000 btu, salon tipi ve  vrf klima çeşitleri  vardır. Vrf en seçkin ürünüdür ve diğer modellere göre ev avantajlısıdır. Vrf en önemli avantajı tek bir dış üniteyle tüm ihtiyaçları karşılamasıdır. farklı modeli bulunmaktadır bu model duvar tipi klimalardır. Hata kodları için servisimizden bilgi alabilirsiniz.


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Bağlarbaşı, Barbaros Hayrettin Paşa, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Karadeniz, Karayolları, Karlıtepe, Kâzım Karabekir, Merkez, Mevlana, Pazariçi, Sarıgöl, Şemsipaşa, Yenidoğan, Yenimahalle, Yıldıztabya

Hemen Servis Çağırın

;