Gaziosmanpaşa Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Gaziosmanpaşa Beko Çamaşır Makinesi Servisi

BEKO ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ olarak çamaşır makinesi modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Bu modeller arasında en çok 9 kilo olan modeli müşteriler tarafından çok ilgi görmüştür. 9 kilo modelin bu kadar ilgi görmesinde hem beko kalitesinin olması hem de 9 kilo olmasıdır. Makinanın 9 kilo  olması müşteriler için çok avantajlıdır. Peki neden avantajlıdır düşünün evinizde 5 kiloluk bir makine var çamaşırınız çok bir makine attınız çalıştırdınız yaklaşık iki buçuk saat çalıştı durduktan sonra en az iki üç saat dinlenmesi gerekli. Üst üste çalıştırırsanız  zaten ilk çalışmada motoru ısınmış olduğundan dinlenmeden tekrar attığınızda motoru aşırı ısınır. Bu aşırı ısınma sonucunda çamaşır makinesi motoru ve anakart’da aşınmalar olur. Zamanla çamaşır makinesinde arıza meydana gelir. Makinayı  tekrar doldurup attınız  iki buçuk saatte öyle çalıştı makine bitirdi .Bittikten sonra oldu mu size beş sat çalışma iki üç saatte dinlenmeyle beraber yedi sekiz saati buldu. Beko çamaşır makinesi 9 kilo doldurup çalıştırdınız iki çamaşırlık makinayı tek makinayla çalıştırıp bitireceksiniz yani iki buçuk saatte iki çamaşırlık  çamaşırı tek seferde yıkamış olursunuz. Çamaşır makinesi  size hem zamandan hem de aşırı ısıdan arızalanmasını önler. Bu modelde daha az su harcarsınız ve elektrik tasarrufu yapmış olursunuz. Bu modelin  bir diğer avantajı  5 kiloluk olan modele sadece çamaşır atarken 9 kilo olan modeline sadece çamaşır değil yolluk ve yorgan yıkayabilirsiniz. Beko çamaşır makinesinin kurutmalı olan modelleri vardır. Kurutmalı  modelleri özellikle yerleri olmayan müşterilerin çok tercih ettiği bir modeldir.  kurutmalı modelin bir diğer güzel özelliği ise çamaşırınızı kirli atıp kuru bir şekilde alıp gar dolabınıza koyabilirsiniz.

BEKO ÇAMAŞIR MAKİNESİ kullanımı çok kolaydır çamaşır cinsleri ekranda yazar ve attığınız çamaşır cinsine göre otomatik ısı ayarını yapar. Çamaşır makinesi kullanımı  hakkında bizden yardım alabilirsiniz. Çamaşır makinesi kapağı açılmıyor  şikayetiniz varsa  iki dakika beklemeyi unutmayın iki dakika bekledikten sonra hala kapağı açılmıyor ise çamaşır makinesi kapı mandalında kırık veya çatlak olabilir. Kapı mandalı kırık ise servisimize başvuru yaparak tamirini yaptırabilirsiniz.

BEKO SERVİS olarak üstün teknoloji ekipmanlarla çalışmaktayız. Servis olarak kalitemizden ödün vermeyiz. Yaygın servis ağıyla siz kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Ustam servis olarak İstanbul ’da aranan servisler arasında olmuştur. Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. Servis  olarak BEKO BUZDOLABI, KLİMA, ANKASTRE, DERİN DONDURUCU, KURUTMA MAKİNESİ, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, ASPİRATÖR, ANKASTRE OCAK, ANKASTRE DAVLUMBAZ, BULAŞIK MAKİNASI ürünlerine bakmaktayız. Beko markası ülkemizde doğup tüm Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir. Özellikle RUSYA pazarında söz sahibidir. Beko markası özellikle çamaşır makinesi modelleri piyasada çok tutmaktadır.


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Bağlarbaşı, Barbaros Hayrettin Paşa, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Karadeniz, Karayolları, Karlıtepe, Kâzım Karabekir, Merkez, Mevlana, Pazariçi, Sarıgöl, Şemsipaşa, Yenidoğan, Yenimahalle, Yıldıztabya

Hemen Servis Çağırın

;