Esenyurt Siemens Buzdolabı Servisi

Esenyurt Siemens Buzdolabı Servisi

  SİEMENS BUZDOLABI SERVİS alanında profesyonel servis elemanlarıyla hizmet vermekteyiz. Servis olarak servis elemanlarımızın tecrübesiyle  hızlı  çözümler sunmaktayız. Yaygın servis ağımızla hizmet vermekteyiz. Üstün alman teknolojisini  alman disipliniyle birleştirerek kaliteli bir marka haline gelmiştir. Siemens uzun yıllardan beri TÜRKİYE’DE hizmet vermektedir. TÜRKİYE’DE SİEMENS BEYAZ EŞYA , KLİMA, BUZDOLABI, BULAŞIK  MAKİNESİ, ANKASTRE FIRIN, DAVLUNBAZ, ANKASTRE OCAK, ÇAMAŞIR MAKİNESİ gibi alanlarda üretim yapıp satışını yapmaktadır. TÜRKİYE DE Çerkezköy de üretimde yapmaktadır. Çerkezköy de üretilen ürünlerin başında buzdolabı gelmektedir.

SİEMENS SERVİS  olarak Siemens markasıyla ilgili servisimize baş vurabilirsiniz. Ustam servis olarak kalitemizi markayla özdeşleyerek yukarılara çekmekteyiz. Buzdolabının evlerimizin vazgeçilmez bir parçası  olduğunun farkındayız ve bunu göz önünde bulundurarak YEDEK PARÇA stoklu çalışmaktayız. Unutulmamalıdır ki  YEDEK PARÇA olmadan arıza çözümü çok zordur. Özellikle yazları müşterilerimizin buzdolabı olmadan yapamadıklarını bildiğimiz için buzdolabı servisine öncelik tanımaktayız.  BUZDOLABI YEDEK PARÇA bulabilirsiniz.

SİEMENS BUZDOLABI ARIZASI hakkında bilgi verelim. En çok karşılaştığımız arızaların başında  buzdolabı ALARM veriyor şikayetidir. Kısaca buzdolabı alarm veriyor hakkında size bilgi verelim. Buzdolabı ALARM veriyorsa önce dolabınızdaki dondurucu kısmındaki yiyecekleri kontrol edin erimiş yiyeceğiniz var mı diye. Eğer dondurucu bölümde erimiş yiyecek yoksa alt bölüm yani soğutucu bölümdeki yiyecekleri kontrol edin bozulan kokan bir şey var mı diye eğer bozulan bir yiyeceğiniz  varsa çıkarıp atın . Buzdolabı birkaç saat sonra alarm ışığı söner ve dolabınızın alarm ışığı söner ve normale girer. Eğer  buzdolabı alt soğutucu kısmında bozulmuş yiyecek yoksa elektrikleri gidip daha sonra gelmiş olabilir eğer öyleyse  ALARM TUŞU basın ve sekiz saat sonra dolabınızdaki kırmızı ışık söner buzdolabı normale girer. Eğer elektrik kesintisi olmadıysa buzdolabı arızaya girmiş demektir dondurucu bölmedeki  yiyecekleriniz kısa süre sonra buzu çözülüp bozulmaya başlayacaktır. Buzdolabı alt bölüm soğutucu kısımdaki yiyeceklerinizde bozulmaya başlayacaktır. Buzdolabı ortalama yirmi dört saat sonra dolabınız da soğukluk kalmaz ve içi sıcak olur. Buzdolabının herhangi bir kapısı uzun süre açık kalmışsa buzdolabınız devamlı çalışacağından kompresör ısınır ve verimi düşer dolabınız soğutmamaya başlar. Buzdolabı kapının açık olduğunu fark ederseniz önce dolabınızın açma kapama düğmesinden kapatın dolabınızın kompresörün soğuması için üç dört saat çalıştırmayın buzdolabı üç dört saat sonra dolabınızı açma kapama düğmesinden buzdolabınızı çalıştırın birkaç saat sonra  buzdolabı eskisi gibi soğutmaya başlayacaktır. Buzdolabı soğutmazsa  0212 472 99 99 nolu telefondan bizi arayın.


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Ardıçlıevler, Atatürk, Cumhuriyet, Çakmaklı, Esenkent, Fatih, Güzelyurt ,(Haramidere), İncirtepe, İnönü, İstiklal, Mehterçeşme, Merkez, Namik Kemal, Örnek, Pınar, Saadetdere, Sanayii, Talatpasa, Yenikent, Yeşilkent

Hemen Servis Çağırın

;