Esenyurt Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Esenyurt Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

SİEMENS BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ olarak  bulaşık makinalarının ev ve iş yerlerimiz için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bulaşık makinaları hem bulaşıklarımızı tertemiz yıkamakta hem de kullanıcılara zamandan ve  sudan tasarruf sağlamaktadır. Bulaşık makinalarının asıl üretilme amacı budur. Siemens bulaşık makinaları üstün yıkama ve uzun yıllar sorunsuz çalışması sayesinde kullanıcılar tarafından çok tercih edilmektedir. Piyasada en çok tutan ürünleri arasında ankastre modelidir.

Ustam servis SİEMENS BULAŞIK MAKİNESİ SERVİS olarak İSTANBUL da hizmet vermekteyiz İSTANBULUN tüm ilçelerine servis vermekteyiz. Bulaşık makinesi yedek parça bulabilirsiniz. Bulaşık makinesi arızaları için servisimizden yardım alabilirsiniz. En çok karşılaştığımız   arıza   şikayeti su almıyor  şikayetidir. Sizin de bulaşık makinesi su almıyor şikayeti varsa servis çağırmadan önce bulaşık makinesini  öne çekin ve arkasındaki su alma musluğunu kapatın. Musluktaki temiz su hortumundaki akostop deden su alma parçasını musluktan sola doğru çevirerek sökün daha sonra musluğun altına bir tas koyun ve musluğu açın. Eğer su gelmiyorsa musluğunuz arızalı tesisatçıya bir baktırın eğer su geliyorsa servis talebinde bulunun. Bulaşık makinesi solo ve ankastre olarak iki çeşit üretilmektedir. En çok kullanıcılar tarafından  aranan ise ankastre olanıdır. Ankastre modelini  kısaca anlatalım size solo bulaşık makinası tesisatı çekildikten sonra istediğiniz yere kurulabilir ister tezgah altı ister herhangi bir yere kurulabilir. Ankastre modeli ise sadece tezgah altına özel ayarlanan yere montaj yapılabilir çünkü tezgaha veya mutfak dolabınıza vidalarla montaj edilir ve sabittir. Solo cihaz gibi çekilemez çekmek için önce bu bağlantı vidalarının sökülmesi gerekmektedir. Ön koruyucu saç yoktur nedeni ise ankastre olduğundan mutfak dolabınızın aynı renginden olan dolap suntasından ön koruma sacı yerine montaj edilir. Bulaşık makinesi sanki yokmuş gibi durur buda daha güzel bir görüntü gösterir. Siemens solo bulaşık makinaları ise seçtiğiniz renge göre ön tarafı hangi renkse onu gösterir buda  görüntü bozukluğuna neden olabilir. Ankastre  modellerinde su alma parçası ventil temiz su hortumu uçundaki kutunun içinde yer alırken solo bulaşık makinesinde ventil bulaşık makinesinin alt arka kısmında yer alır.

SİEMENS SERVİS olarak değişen her parça birebir orjinali  ile değiştirilir. Servis  tarafından değiştirilen her parçaya 1 yıl garanti kapsamına alınır. Uzman servis elemanlarıyla hizmet veriyoruz. Uzman servis elemanlarının gelişimi için sürekli kurslara göndermektedir. Elemanlarımız bu kurslarda siemens markası ürünlerini daha iyi tanımaktadırlar. Ustam servis kalitenin tesadüf olmadığı bilerek servis kalitesini hep yukarıda tutmak için çaba harcamaktadır. Siemens  markası ALMANYA DA kurulup üretime başlamıştır. ALMANYA da ürettiği ürünleri tüm dünyaya ihraç etmiştir. Ülkemizde Çerkezköy de beyaz eşya fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikada SİEMENS BUZDOLABI, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BULAŞIK  MAKİNESİ, KLİMA, ANKASTRE FIRIN, DAVLUNBAZ, ANKASTRE OCAK gibi ürünler üretip hem iç pazarda satmakta hem de yurt dışına ihraç  etmektedir. Dünyanın her yerinde siemens markasını görebilirsiniz. 


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Ardıçlıevler, Atatürk, Cumhuriyet, Çakmaklı, Esenkent, Fatih, Güzelyurt ,(Haramidere), İncirtepe, İnönü, İstiklal, Mehterçeşme, Merkez, Namik Kemal, Örnek, Pınar, Saadetdere, Sanayii, Talatpasa, Yenikent, Yeşilkent

Hemen Servis Çağırın

;