Esenyurt Samsung Buzdolabı Servisi

Esenyurt Samsung Buzdolabı Servisi

SAMSUNG BUZDOLABI SERVİSİ  olarak kalitemizi arttırmak için sürekli anketler yaptırmaktayız. Bu sayede müşterilerimize samsung markasında  daha kaliteli hizmet sunmaktayız. ustam servis tarafından değişen her parça birebir orjinali ile değiştirilir. Servis  olarak değişen her parçaya 1 yıl garanti verilir. Samsung olarak İstanbul tüm ilçelerine samsung marka servisliğini yapmaktayız. samsung markası korede üretilip daha sonra tüm dünyaya ihraç etmiştir. Samsung ülkemizde bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Samsung ülkemizdeki beyaz eşya ürünleri şunlardır SAMSUNG BUZDOLABI, BULAŞIK MAKİNESİ, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, KLİMA, DERİN DONDURUCU, FIRIN, İNVERTER KLİMA, KURUTMA MAKİNESİ, OCAK gibi ürünleri mevcuttur.

 SAMSUNG SERVİS  olarak size  buzdolabı hakkında bilgi vereceğiz. Samsung buzdolabı SİYAH modelini üretip ülkemizde de satışına başlamıştır. SİYAH modeli mutfaklarda çok şık durmaktadır bu yüzden kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. Buzdolabı  A+++  enerji tüketimi çok düşük olan modelleri bulmak mümkündür. Buzdolabı KURULUM çok basittir önce dışındaki karton yan tarafından yırtılma yerinden yırtılır. Karton yırtıldıktan sonra etrafındaki köpükler çıkartılır daha sonra iki kişi yukarı kaldırarak alttaki köpükten kurtarılır. Buzdolabı nereye kurulacaksa oraya yerleştirilir. Ayak ayarı yapılarak kapıları biraz ittiğinde otomatik kapanmasını sağlar. kurulan yere tam sıfır yanaştırılmaz arkada beş karış kadar boşluk bırakılır çünkü buzdolabı fan motoru dışarıdan rahat hava çekip ana soğutucu motoru soğutsun. Buzdolabı arkaya sıfıra sıfır yaklaştırdığınızda fan motoru dışarıdan temiz havayı alamaz ve ortamdaki sıcak havayı tekrar ana soğutucu motora verir ve kısa sürede BUZDOLABI ARIZA meydana gelmiş olur.

SAMSUNG BUZDOLABI fişi takılır ön kapılardaki bantlar sökülür daha sonra iç raflardaki bantlarda sökülür. Raflardaki bantlar söküldükten sonra açma kapama düğmesinden açılır daha sonra kullanıcı çağırılarak kullanımı hakkında bilgi verilir. Kullanıcıya önce buzdolabı AYARI gösterilir. Buzdolaplarının standart bir ayarı yoktur kullanıcı kendisi dolabın ne kadar soğutmasını istiyorsa o dereceye ayarlamalıdır. Nofrost modellerinde üst dondurucu kısımdaki hava kanallarının kapatılmaması en az bir parmak boşluk bırakılması gerektiği bilgisi verilir. Bu boşluğu bırakma amacımız nofrost modellerinde soğukluk bu hava kanallarından dışarı verilir. Kullanıcılar bu hava kanallarını kaparsa hem üst dondurucu bölmesindeki yiyecekler iyi donmaz hem de alt soğutucu bölmesindeki yiyecekler kısa sürede bozulur. Aynı şekilde alt kısmında da hava kanalları vardır bu hava kanalları kapatılmamalıdır. Bu hava kanallarına yiyeceklerinizi çok yanaştırırsanız yanaştırdığınız yiyecekler donar. Buzdolabı kapılarına ağır şeylerin konulmaması konusunda müşteri uyarılır çünkü ağır şeyler zamanla kapınızın kırılmasına neden olur. Pazardan aldığınız yiyecekleri yıkayıp  dolaba koyuyorsanız yıkadıktan sonra kurumasını bekleyip öyle koymanız gerekir. Yiyecekleri ıslak ıslak koyarsanız koyduğunuz yiyeceklere soğuk hava vurduğunda yumuşayacak ve kısa sürede bozulacaktır. Servis   olarak size tavsiyemiz sebzeleriniz alttaki sebzelik bölümüne poşetsiz bir biçimde koymanızdır. Üst dondurucuda bölüme koyduğunuz yiyecekleri buzdolabı poşetinin içine  koyup havasını alıp azının güzelce sıkılmasıdır. Kullanıcıya kullanım bilgisi verildikten sonra kullanıcıya anlamadığı bir yerin olup olmadığı sorulu anlamadığı yer tekrar anlatılır. Açma kapama düğmesinden buzdolabını kapatır ve kullanıcıya buzdolabı sıfır olduğundan plastik kokusu olacağını ve ılık karbonatlı suyla silmesi gerektiği söylenir. Buzdolabı KURULUM bitmiş olur ve müşteriden çıkılır.

 SAMSUNG BUZDOLABI ARIZALARI hakkında bilgi vereceğiz. Buzdolabında BUZLANMA sorunu varsa önce kapılarınızın  açık kalıp kalmadığını kontrol edin çünkü kapılarınız açık kalmışsa buzlanma yapması normaldir. Buzdolabı ÇOK SOĞUTUYOR  şikayetiniz varsa önce soğutucu ayarlarını düşürün yine buzlanma yaparsa servisimizi çağırın.  Samsung buzdolabı BOZULDU ise hemen bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Servis  olarak hemen evinize gelip ARIZA teşhisi konup siz tüketiciye bildirilip tamiratı yapılır. ÇAĞRI MERKEZİ numaramız 0212 472 99 99 dur. Buzdolabı  ÇALIŞIYOR AMA SOĞUTMUYORSA şikayetiniz varsa  muhtemelen buzdolabınızın gazı ya tıkanmıştır yada bir yerde kaçak olduğundan kaçmıştır. Buzdolabı  ÇOK ISINIYOR şikayeti varsa dolabı ya arkaya çok yaklaştırmışsınız yada fan motoru bozulmuş demektir. Buzdolabı  ÇOK SES ÇIKARIYOR ise ya ana soğutucu motor pistonları aşınmış o yüzden sesli çalışıyor yada fan motorlarında balans bozukluğu var. Buzdolabı  DONDURMUYOR şikayeti varsa ya fan motoru arızalı çalışmıyor yada gaz eksildiğinden dondurmuyor. Buzdolabı  DERECE AYARLAMA çok kolaydır istediğiniz soğukluğa gelmesi için derece ayarı düğmesine basmanız yeterlidir.


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Ardıçlıevler, Atatürk, Cumhuriyet, Çakmaklı, Esenkent, Fatih, Güzelyurt ,(Haramidere), İncirtepe, İnönü, İstiklal, Mehterçeşme, Merkez, Namik Kemal, Örnek, Pınar, Saadetdere, Sanayii, Talatpasa, Yenikent, Yeşilkent

Hemen Servis Çağırın

;