Esenyurt Ariston Buzdolabı Servisi

Esenyurt Ariston Buzdolabı Servisi

ARİSTON BUZDOLABI SERVİSİ olarak ürünlerimizi üretirken kaliteli olması için bir takım testler yapılmaktadır.Test sonuçlarına göre ürünlerimi geliştirmekteyiz. Ariston olarak bu sayede ürünlerimizi piyasaya sürmeden gerekli iyileştirmeleri yapmaktayız. Ariston  üretim bandından geçen her ürün dikkatlice ambalajlanır. Ariston olarak ambalajlanan ürünler dikkatlice araçlara yerleştirilir bir yere çarpıp zarar görmemesi için itina edilir. 

ARİSTON SERVİS olarak müşteriye gittiğimizde ürünün çizilmemesi için aynı hassasiyeti göstermemektedir. Servis olarak değiştirdiğimiz her parçaya 1 yıl garanti verilmektedir. Servisimiz  tarafından değişen her parça orjinali ile değiştirilir. Ariston buzdolaplarınızla ilğili arızalar için bizi araya bilirsiniz. Buzdolabı evlerimizin vaz geçilmez eşyalarından biridir. 

İlk arıza kaydı açıldığında kullanıcıya buzdolabındaki sıkıntı sorulur çünkü  gittiğimizde müşteri şikayetine göre ARİSTON BUZDOLABI YEDEK PARÇA  götürülür. 

ARİSTON BUZDOLABI  ARIZASI kontrol edilerek müşteriye bilgi verilir. müşteri kabul etmesi halinde onarım işlemine başlanılır. Tamir edildikten sonra test işlemi yapılır her hangi bir vermez ise buzdolabı toplanarak çalışır biçimde müşteriye teslim edilir. 


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Ardıçlıevler, Atatürk, Cumhuriyet, Çakmaklı, Esenkent, Fatih, Güzelyurt ,(Haramidere), İncirtepe, İnönü, İstiklal, Mehterçeşme, Merkez, Namik Kemal, Örnek, Pınar, Saadetdere, Sanayii, Talatpasa, Yenikent, Yeşilkent

Hemen Servis Çağırın

;