Başakşehir LG Klima Servisi

Başakşehir LG Klima Servisi

LG KLİMA SERVİSİ olarak teknik personelimizle servislik hizmeti sunmaktayız. Lg klima sektörünün öncü markalarından biridir. klima da bulunan dört yollu valf sayesinde kumanda üzerinde sıcak modu seçtiğinizde iç ünite kartı komutu alır 3 dakika sonra iletişim kabloları yardımıyla dış üniteye gönderir.

LG KLİMA dış ünite kartı komut aldıktan sonra kart üzerindeki röleler yardımıyla dış ünite fan motoru ve kompresör devreye girer kompresör gazı içerde sıkıştırıp yoğunlaştırıp basıncını arttırarak gönderir. Bur da dört yollu valf soğutmada kondansere gönderdiği gazı bu sefer dört yollu sayesinde buhar halindeki sıcak gazı direk iç ünite evapına gönderir. İç üniteye gelen 45 derece ısıdaki gaz iç ünite fan motoru yardımıyla evaptan emilip ortama sıcak hava olarak verilir. Bu sayede ısıtma işlemini yapmış olur klimanız çalıştığı sürece bu çalışma döngüsü devam eder taki siz klimanızı kapatana kadar veya yaz konumuna alana kadar. Isıtmada diğer rakiplerine göre çok daha iyi performans göstermektedir. Bu özelliği sayesinde diğer markalardan ayıran en büyük özelliğidir. Piyasada bulunan ürünleri 9000 btu,12000 btu, 15000 btu, 18000 btu, 24000 btu, 48000 btu,salon tipi klima, vrf ve vrv çeşitleri vardır. En çok istenilen kliması vrf modelidir. Vrf klima en büyük avantajı ayrı ayrı klima taktırıp ayrı ayrı bakım yapıp maliyeti arttırmak yerine tek dış üniteyle tüm iç üniteleri soğuk hava göndererek yapmak daha tasarruflu olur bakım yaparken de tek dış ünite bakımı yapılır maliyet düşer.


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Altınşehir, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım, Başak, Başakşehir, Güvercintepe, Kayabaşı, Şahintepe, Ziya Gökalp

Hemen Servis Çağırın

;