Başakşehir Demirdöküm Kombi Bakim Servisi

Başakşehir Demirdöküm Kombi Bakim Servisi

DEMİRDÖKÜM KOMBİ BAKIM SERVİSİ ustam servis demir döküm markasındaki kombinizin bakımlarını uzman teknik elemanlarımızla yapmaktayız. Kombi servis olarak yıllık bakım ihtiyaçlarınız için bizi 0212 472 99 99 dan araya bilirsiniz. Servis olarak yılların vermiş olduğu servislik tecrübemizi kullanıcılar aktarmaktayız. Uzman teknik elemanlarımıza önce bir takım teknik bilgiler verilir daha sonra uygulamalı eğitim kursu verilir. Eğitim kurslarını bitiren arkadaşlara sertifikaları verilir ve kombi uzmanı olarak servise çıkar. Servis uzmanlarımızın gelişimine özen göstermekteyiz. Bakım servisi olarak bakım yapılmayan kombilerde çok sık sık arıza olmaktadır. Bu arızaların önüne geçmek için yıllık bakımlarınızı ihmal ettirmeden yapınız. Bakım servisi tarafından yapılmayan kombilere arızaya gittiğimizde gerekli bakımın tam yapılmadığı eksik yapıldığı görülmektedir. Müşterilerimizi arayıp müşteri memnuniyet anketi yapılmaktadır bu sayede eksik yerlerimizi daha iyi görmüş oluyoruz.

DEMİRDÖKÜM KOMBİ YILLIK BAKIMI NASIL YAPILIR hakkında bilgiler vereceğiz. İlk olarak kombi yıllık bakımı nasıl yapılır sorusuna cevap vereceğiz. Kombi uzman ekibimiz tarafından önce kombi çalıştırıp herhangi bir sıkıntısı olup olmadığı kontrol edilir. Sorun yoksa kombi fişi çekilir daha sonra alttaki soğuk su vanası kapatılır. Soğuk su kapatıldıktan sonra su doldurma musluğu açılır ve kombinin içindeki su boşaltılır. Su boşaltma işleminden sonra kombi kapakları sökülür alt filtre çıkarılıp temizlenir. Filtreden sonra kombi pompa motoru sökülüp temizlenir daha sonra bujiler temizlenir. Bujiler temizlendikten sonra kombi enjektör meme gözleri temizlenir meme gözlerinden sonra ana eşanjör tel fırça yardımıyla temizlenir. Eşanjör temizlendikten sonra kombi fan motoru temizlenir balans ayarı kontrol edilir gerekliyse yağlanır. Kombi yağlandıktan sonra baca kontrolü yapılır gerekli görülürse temizlenir.  Kombi içi süpürge yardımıyla iç temizlikleri yapılır temizlikten sonra kombi kapakları yerine takılır. Kapaklar takıldıktan sonra genleşme tankındaki hava basıncı özel basınç ölçerle ölçülür gaz yetersiz ise gaz takviyesi yapılır. Genleşme tankından sonra su vanası alttan açılır ve su göstergesi 1,5 bara gelene kadar su basılır. Su basma işleminden sonra kombi çalıştırılır gaz yanma ayarları kontrol edilir gerekli ise gaz ayarı yapılır. Bu işlemden sonra kombi bakım işlemi yapılmış olur.

 BAKIM VİDEOSU için https://www.youtube.com/watch?v=IlOAW3n6RoA

 Kombi bakımdan sonra bakım etiketi yapıştırılarak kombi bakımı bitmiş olur. Kombi bakım fiyatları hakkında bilgi almak için bize servis numaralarından ulaşabilirsiniz. 


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Altınşehir, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım, Başak, Başakşehir, Güvercintepe, Kayabaşı, Şahintepe, Ziya Gökalp

Hemen Servis Çağırın

;