Başakşehir Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Başakşehir Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

BOSCH ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ olarak Kaliteli teknik personelimiz ile bosch markasına hizmet vermekteyiz. Servis  olarak yılların vermiş olduğu tecrübeyi size sunmaktayız. Servis kalitesini arttırmak için sürekli servis ekipmanlarımızı yenilemekteyiz. Bu sayede müşterilerimize daha hızlı servis vermekteyiz. Bosch markasında baktığımız ürünler  ANKASTRE OCAK, BUZDOLABI, KLİMA,  KOMBİ, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, FIRIN, DERİN DONDURUCU, BULAŞIK MAKİNESİ, DAVLUMBAZ , ANKASTRE, ANKASTRE OCAK, ANKASTRE SET gibi ürünlere bakmaktayız.

 BOSCH ÇAMAŞIR MAKİNESİ üstün  özellikleri ve kalitesi ile diğer markalar arasında fark yaratmaktadır . Çamaşır makinesi yük koruma özelliği sayesinde makinanızda aşırı yük varsa kendini korumaya alır. Ekranda aşırı yük yazısı görülür bu sayede aşırı yükle çalışıp yıkama motoru, amartisör gibi  parçaları koruyarak bozulmasını önler. Çamaşır makinesi kullanırken çamaşır ağırlıklarına dikkat edilmelidir. Bunun nedeni ise bildiğiniz gibi çamaşırlar ıslandığı zaman ağırlıkları değişir ve çok daha ağırlaşır. Çamaşır makinesi kullanırken büyük çamaşırların yanına ufak çamaşır atmayın nedeni ise ufak çamaşırlar büyük çamaşırların içine girer ve sıkmada çamaşırları kanatlara yayamaz orta göbeği merkezi boşaltamaz çok titreme ve ses yapar ve olduğu yerden öne doğru yürüme bile yapar. Bosch çamaşır makinesinde bunun önüne geçmek için büyük çamaşır yatak örtüsü veya çarşaf  atarsanız yanına bir iki parça küçük çamaşır kıyafet  ve havlu gibi şeyler atmayın. Yatak örtüsü ve çarşafları ayrı yıkayın ufak çamaşırları ayrı yıkayın. Çamaşır makinesi kaç kiloluk olursa olsun havlu gibi ıslanınca çok ağırlaşan çamaşırlar için  makinanızın yıkama kapasitesinin yarısı kadar çamaşır atın . örneğin bosch çamaşır makineniz beş kiloysa iki buçuk kilo atmalısınız. Çamaşır makinelerinde bunlara dikkat edildiğinde makinenizin  ömrü çok daha uzatmış olursunuz. Çamaşır makinanızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullana bilirsiniz. Bosch yetersiz gelen çamaşır makinesi kapasitesini arttırmak  için 9 kilo olan modellerini piyasaya sunmuştur. 9 kilo  modeli piyasada çok talep görmüştür. Bunun sebebi tek seferde tüm çamaşırları yıkaması  ve yorgan battaniye gibi çamaşırlarında çok rahat yıkanmasıdır.

BOSCH SERVİS olarak müşterilerimizden bize gelen en çok arıza şikayeti musluk işareti  yanıyor şikayetidir. Musluk işareti yanıyorsa yapmanız gereken önce musluğuna bakmanız gerekiyor. Musluğu kontrol edin açık mı kapalımı diye kapalıysa açın açıksa önce musluğunu kapatın sonra çeşmeden hortumu sökün hortum sökükken tekrar musluğu açın suyun gelip gelmediğini kontrol edin. Su gelmiyorsa musluk arızalı değildir tesisatçı çağırıp musluğunuzu baktırın su akıyor ise ventil veya elektronik kartınızda sorun vardır. Bu sorunun çözümü için  servis olarak 0212 472 99 99 servis numaralarından servisi için bize ulaşabilirsiniz. 


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Altınşehir, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım, Başak, Başakşehir, Güvercintepe, Kayabaşı, Şahintepe, Ziya Gökalp

Hemen Servis Çağırın

;