Bakirköy Samsung Bulaşık Makinesi Servisi

Bakirköy Samsung Bulaşık Makinesi Servisi

SAMSUNG BULAŞIK MAKİNESİ kullanıcılar tarafından çok tercih edilen bir bulaşık makinası markasıdır. Bulaşık makinesinin bu kadar tutulmasında bulaşıkları çok temiz yıkaması ve çabuk arızalanmamasıdır.

SAMSUNG BULAŞIK MAKİNESİ SERVİS olarak size bulaşık makinası modellerini anlatacağız ilk model DW60H3010FW modeli tüketiciler tarafından çok tercih edilen bir modeldir. Diğer model ankastre modeli bu cihazlar ancak kendileri için özel ayarlanmış yerlere montaj edilebilir. Montaj sırasında üstten ve yanlardan vidalanır ön saç yoktur. Ankastre bulaşık için mutfak dolabının mobilyasından kapak ön saca montaj edilir. Ankastre bulaşık makinesi montaj edildikten sonra mutfak dolabınızla bir bütünmüş gibi çok güzel bir görüntü sergiler. Bir diğer model asansörlü model piyasada bulmak çok kolay değildir özel sipariş vermeniz gereke bilir. Bir diğer model akıllı modeli koyduğunuz bulaşık cinsine ve kirliliğine göre programı ısısını ve süresini kendi belirler ve size tertemiz bir şekilde bulaşıkları çıkarmak kalır. Bir başka modeli 3 çekmeceli modeli bu modelde alt ve üst rafların yanı sıra birde üstte kaşık ve bıçak gibi küçük şeyleri koymak için ayrı bir sepet var. Bir başka model dijital modeli isminden de anlaşıldığı gibi dokunmatik ekranlı olup dijital bir ön ekranı vardır. Bir diğer model gri modeli beyaz renkten sonra en çok tercih edilen gri renk hem kirleri göstermiyor hem de beyaz renge göre daha hoş duruyor mutfaklarda.

 SAMSUNG BULAŞIK MAKİNESİ ARIZALARI ve hata kodları hakkında bilgi vereceğiz. İlk hata kodumuz 4E hatası nedir bulaşık makineniz temiz su alamıyor arızasıdır. Bu şikayette genelde akostop parçası arızalıdır. Bir diğer hata kodu HE hatası suyu iyi ısıtmama hatasıdır. Bir diğer arıza ise resetleme şikayetidir bulaşık makinenizi resetlemek için elinizi başlat beklet tuşuna basılı tutmanız yeterlidir. Bir diğer arıza musluk işareti arızası  bulaşık makinesi su almama arızası. Suyunuzu kontrol edin akıyorsa musluğu söküp akıp akmadığını kontrol edin orda da sorun yoksa bulaşık makinesi ventili veya ana kart arızasıdır. Bir düğer hata F3 hatası ısıtma hatasıdır yani bulaşık makinesi soğuk suyla yıkar bulaşıklarınız kirli ve yağlı çıkar bu arızada siz kullanıcıların yapabileceği bir şey yoktur servis çağırmanız lazımdır çağrı merkezi numarası 0212 472 99 99 dur. Bir diğer hata LE hatası bulaşık makinenizde su akıtma sorunu vardır. Akan su alt hazneye dolmuş ve bulaşık makineniz çalışarak zarar görmemesi için hata vermiştir. Bizi arayın en kısa zamanda gelip bulaşık makinenizdeki su kaçak sıkıntısını halledelim. Bir diğer arıza bardakları çiziyor şikayetiniz varsa ya kullanmakta olduğunuz bardak kalitesi çok kötü ya da bulaşık makinesi tuz kutusu arızalıdır. Bir diğer arıza bardakları puslu çıkartıyor şikayetidir. Bu şikayet genelde kullanmış olduğunuz deterjan ve parlatıcı kalitesizliği veya son kullanma tarihi yaklaştığı için bozulmasıdır deterjanınızı değiştirin sorun devam ederse bizi arayın gelip bakalım. Bir diğer arıza su boşaltmıyor bu şikayetin sebebi ya bulaşık makinesi bulaşık yıkarken bulaşıklarınızdan biri kırılıp su giderini tıkamıştır yada bulaşıklarınızdaki pislikleri akıtmadan koyduysanız pislikler pompayı tıkamış olabilir veya pompa motoru, ana kart arızalı olabilir. Bulaşık makinesi yedek parça siparişleriniz için bizimle irtibata geçip istediğiniz parça hakkında bilgi alabilirsiniz.

SAMSUNG SERVİSİ olan ustam servis yeni araç filosuyla siz müşterilere hizmet vermektedir. Ürünlerimizi sürekli yenileyip daha kullanışlı cihazlar üretmekteyiz. Son teknolojik gelişmelere bağlı olarak bizde ürünlerimizdeki özellikleri geliştirmekteyiz. Markamız bir çok ülkede kullanılmaktadır ve her geçen gün daha da güçlenmemizi sağlamaktadır. Samsung markasını ülkemizde en ücra kesimlerde bile bulabilir ve gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Değişen her parçaya 1 yıl garanti verilmektedir. En güvenilir servis olmak için çok çalıştık ve bu çabamız sonucunda en güvenilir servisler arasında yer almaktayız. Samsung markası yeni ürün çeşitleriyle müşterilerin hem gözüne hitap etmekte hem de kalite anlamında daha da arttırmıştır. Gelişen servis ağıyla her geçen gün daha da büyümekte ve yayılmaktadır. Samsung markası altında servisliğini yaptığımız ürünler SAMSUNG İNVERTER KLİMA, BULAŞIK MAKİNESİ, DERİN DONDURUCU, KLİMA,  FIRIN,  KURUTMA MAKİNESİ, OCAK, BUZDOLABI, ÇAMAŞIR MAKİNESİ gibi ürünlere bakmaktayız. 


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Ataköy 1. Kısım, Ataköy 2-5-6. Kısım, Ataköy 3-4-11. Kısım, Ataköy 7-8-9-10. Kısım, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba

Hemen Servis Çağırın

;