Bakirköy Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Bakirköy Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

PROFİLO BULAŞIK MAKİNESİ evlerimizde en çok kullandığımız beyaz eşyadandır. Özellikle bayanların işlerini çok kolaylaştırdığı gibi elde yıkana bulaşıklara göre hem çok daha az su tüketir hem de çok daha temiz yıkar. Yıkama sırasında ortalama 60 derece sıcak suyla yıkar. İnsan elleri ise bu sıcaklığa uzun süre dayanamaz. Bu yüzden elde yıkamaya göre çok daha temiz yıkar.

PROFİLO BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ olarak siz müşterilerden bize gelen en çok bulaşık makinesi arızaları hakkında faydalı bilgi vereceğiz. Bulaşık makinesi su almıyor neden şikayetidir . Bulaşık makinenizde böyle bir şikayetiniz varsa. Önce makinenin fişini çekin daha sonra bulaşık makinasının temiz su hortumunu musluktan sökün hortumun azındaki fitreyi sökün. Pislik tıkayıp tıkamadığını kontrol edin pislik yoksa musluğunuzu açıp suyun nasıl geldiğini kontrol edin. Su tazzikli geliyor ise suda sorun yok demektir. Gelmiyor ise ya musluk bozulmuş ya da tesisatta sorun var demektir bunun için tesisatçı çağıra bilirsiniz. Suyla ilgili sorun yoksa söktüğünüz temiz su hortumunu tekrar yerine takınız. Bulaşık makinesini her hangi bir sebepten öne doğru çekip tekrar yerine itmişseniz bu itme sırasında temiz su hortumunu sıkıştırmış olabilirsiniz. Tekrar öne doğru çekin ve bulaşık makinesini tekrar çalıştırın yine su almıyor ise bulaşık makinesi kapağının tam kapalı olup olmadığını kontrol edin. Kapı tam kapanmaz ise bulaşık makinesi kapağında bulunan kapı sivici kapı tam kapanmadığı için görevini yapamaz kapıyı açık gördüğü için ana kart komut vermez. Bulaşık makinesi kapağı tam kapanmıyorsa alt sepet veya üst sepet tam yerine oturmuş mu diye kontrol edin oturmuşsa kapak contası yerinden çıkmış olabilir. kapak contası çıkmış ise yerine takın kapı kapanacaktır. Eğer bunlarla ilgili sorun yoksa ve halen kapı kapanmıyorsa kapı kilidi arızalanmış veya kapı mekanizmasında sorun vardır. Kapı kapanıyor ise su giriş ventili arızalanmış olabilir. Bu yüzden su almıyor olabilir. Bu teşhisi koyabilmeniz mümkün olmadığından servis çağırmanız gerekmektedir. Su giriş ventili kontrolü yapıldıktan sonra ventil sağlamsa ana kart veya başka bir parçada da sorun olabilir. Bunun tespiti için bizi arayabilirsiniz. Bir diğer şikayet ise musluk işareti yanıyor arızasıdır. Bulaşık makinesi yeterli suyu almamış demektir bu yüzden bulaşık makinesi ya yıkamaz ya da belli bir süre yıkar ama sürekli musluk işareti yanıyor olacaktır. Profilo bulaşık makinenizde çeşme ışığı yanıyor ise suyunuzun akıp akmadığını kontrol edin akıyorsa en kısa sürede bizi arayın. Bir diğer şikayet ise bulaşık makinası ısıtmıyor şikayetidir. Bulaşık makinası suyu ısıtmıyor ise rezistansı arızalanmış demektir. Rezistans arızalandığında bulaşıklarınız koyduğunuz gibi lekeli ve yağlı çıkar. Bulaşık makinesi yedek parça siparişleri için servisimizi arayıp yedek parça siparişi verebilirsiniz.

PROFİLO SERVİS ustam servis olarak yılların getirmiş olduğu deneyimi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Servis olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı servis hizmeti vermek için çalışmaktayız. İşinin ehli servis elemanlarıyla hızlı çözümler sunmaktayız. Servis ekipmanlarını sürekli yenilemekteyiz. Bu saye de siz kullanıcılara daha hızlı servislik yapmaktayız. Servis olarak size bu hızlı hizmeti sunarken kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. Profilo markasının birçok ürün grubuna bakmaktayız. Beyaz eşya ürünlerinde PROFİLO ANKASTRE, KLİMA, DERİN DONDURUCU, BULAŞIK MAKİNESİ, ANKASTRE SET, BUZDOLABI, ANKASTRE FIRIN, ÇAMAŞIR MAKİNASI, ANKASTRE OCAK, ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNASI, ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU, DONDURUCU gibi ürünlerinin servisliğini yapmaktayız. 


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Ataköy 1. Kısım, Ataköy 2-5-6. Kısım, Ataköy 3-4-11. Kısım, Ataköy 7-8-9-10. Kısım, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba

Hemen Servis Çağırın

;