Bakirköy LG Bulaşık Makinesi Servisi

Bakirköy LG Bulaşık Makinesi Servisi

LG BULAŞIK MAKİNESİ dendiğinde akla ilk gelen kalitemizdir. Lg bulaşık makinesi kalitesi ile kısa sürelerde iyi yerlere geldi dünyada en bilinen markaların başında gelmektedir. Üretim bandından geçen her bulaşık makinesi gerekli kalite kontrol aşamasından geçtikten sonra piyasaya gönderilir. Kalite kontrol aşamamıza çok güvenmekteyiz ürünü ürettikten sonra test etmekte o kadar önemlidir. Doğru testler sayesinde ürünleri üretirken bu test sonuçları dikkate alınmaktadır. Üretim bandından geçen her ürün dikkatlice ambalajlanır taşıma esnasında hasar görmesin diye. Aynı hassasiyeti ürünlerimiz taşınırken de göstermekteyiz. Bu sayede müşteri evine ulaşan ürünleri açtığında her hangi bir sıkıntıyla karşılaşmaz. Ürün müşterimiz karşısında açılıp etrafında hasar olup olmadığı kontrol edilip müşterilerimize hasar olmadığı gösterilir. Kendi fabrikamızda ürettiğimiz beyaz eşya ürünleri lg klima, ınverterklima , buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinasi, bulaşık makinesi gibi ürünlerimizi üretmekteyiz.

LG BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ olarak bulaşık modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. İlk modelimiz D1455CF modeli piyasada en çok aranan bir modeldir çok tutulmaktadır. Bir başka model D1452CF modeli buda bir önceki model gibi ev hanımları tarafından çok tercih edilmektedir. Bir diğer model D1450WF1 modeli bu ürün özellikleri ve bulaşıkları çok temiz yıkamasıyla bilinmektedir. Bir başka model 3 programlı modeli bu üründeki programlar raftaki tozlu bulaşıkları yıkama kısa az yağlı bulaşıkları yıkama ve uzun çok kirli yağlı bulaşıkları yıkama programı vardır. Bir başka model 5 programlı modeli 3 programlıya ek olarak süper yıkama ve eco yıkama programları vardır. Bir diğer model ankastre modeli bu bulaşık makinesi normal bulaşıklara göre farklılıkları vardır. Bunların başında mutfak dolabınıza monte edilerek sabitlenir montaj vidaları sökülmeden bulaşık makineniz yerinden çıkartamazsınız. Bu bulaşıkların ön sacı yoktur mutfak dolabı mobilyasından montaj edilir. Montajdan önce ayak ayarı iyi yapılmalıdır. Bir başka model A+++ modeli bu model en az elektrik tüketen ürünüdür. Bu ürünü kullandığınızda elektrik faturanızın düştüğünü göreceksiniz. Bir diğer model yarı ankastre bu model piyasada pek bulunmamaktadır. Bu modelden almak isterseniz satıcınıza söyler siparişle temin edebilirsiniz. Buharlı modeli en çok aranan modellerden biridir. Buharlı yıkama yaptığından bulaşıklarınızı pırıl pırıl alabilirsiniz. Bir başka model D1442 CF bu model sıradan bir bulaşık makinesinde olması gereken tüm özellikler bulunmaktadır. Bir diğer model inox modeli gri metal renklidir. Sıradan bezlerle silindiğinde çizilmelere neden olur özel temizleme ilacı vardır ve bununla temizlenmelidir. Bir başka model inverter modeli bu ürün piyasada yeni yeni yer almaktadır akıllı kullanımı sayesinde bayanların işlerini çok kolaylaştırmaktadır. Son modelimiz ise 3 sepetli modeli bu modelde klasik 2 sepetlinin yanında birde üstte kaşıkları koymak için başka bir sepet vardır.

 LG SERVİS olarak bulaşık makinesi arıza ve hata kodları hakkında bilgiler vereceğiz. İlk arızamız OE hatası sebebi bulaşık makinası istenilen zamanda su tahliyesini yapamamasıdır. İstenilen sürede suyu tahliye etmediğinde ekranda oe hatası gözükür bulaşık makinanızın fitrelerini kontrol edin temizse servisi arayın gelmesini bekleyin çağrı merkezi numarası 0212 472 99 99 dur. Bir başka arıza AE hatası varsa bu hata gördüğünüzde bulaşık makinenizi fişini çekip tekrar takın düzelmezse bizi arayın en kısa sürede evinize gelip arıza tespiti yapılır kabul etmeniz halinde onarım işlemine başlanır. Yedek parça elimizde yoksa fabrikaya sipariş verilir. En kısa süre de parçanız gelir servisimiz tarafından takılır sizde kullanmaya başlaya bilirsiniz. Bir başka arıza tuz ayarı bozuksa bulaşık makinanızın tuzu çok kısa sürelerde biter bunun için tuz kutusunun değişmesi gerek. Bir diğer arıza deterjanı almıyor arızası bulaşık makinanızı bulaşıkları yerleştirip deterjanı koyduktan sonra açma kapama düğmesine basılarak açılır. Açıldıktan sonra başlat tuşuna basılarak çalıştırılır. Bulaşık makinası çalıştırıldıktan ortalama yirmi dakika sonra ana kart deterjan kutusuna komut verir. Deterjan kutusu açılıp deterjanın dökülmesi gerekiyor deterjan kutusu yarı açılıyorsa ya koymuş olduğunuz bulaşıklar tam deterjan kapağına den gelip açılmasını engelliyordur. Deterjan kapağına bir şey gelmemiş yine kapak açılmıyor ise ya deterjan kutusu arızalı yada ana kart arızalıdır. Bir başka arıza su boşaltmıyor arızası bu arızanın birkaç sebebi vardır. Önce alt sepet çıkartıp fitreler sökülerek tıkanma olup olmadığı kontrol edilmeli. Alt fitre temiz ise tahliye hortumunun ucunda tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Tahliye hortum ucunda sorun yoksa kayıt açtırın gelip bakalım. Bir diğer arıza çalışmıyor arızası bu arıza varsa önce fişini çekip prize elektrik gelip gelmediğini kontrol edin elektrik geliyorsa tekrar fişi prize takın. Bulaşık makinanızın kapağını tekrar açıp kapatın belki tam kapanmamıştır yine kapatıp açma kapama düğmesine basın çalışmaz ise kullanıcı olarak başak bir şey yapamazsınız bize kayıt açtırın gelip kontrol edelim. Deneyimli servis uzmanlarıyla çalışmaktayız bu sayede sorunlarınız en kısa sürede çözülür. Birinci önceliğimiz kullanıcılara kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktır.


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Ataköy 1. Kısım, Ataköy 2-5-6. Kısım, Ataköy 3-4-11. Kısım, Ataköy 7-8-9-10. Kısım, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba

Hemen Servis Çağırın

;