Bakirköy Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bakirköy Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

BOSCH BULAŞIK MAKİNASI SERVİSİ olarak bulaşık makinası hakkında bilgiler vereceğiz. Bulaşık makinaları bildiğiniz gibi evde özellikle bayanların işlerini çok kolaylaştırmaktadır . Elde yıkayarak hem daha fazla su tüketmekte hem de bulaşık makinası gibi temiz yıkamamaktadır. Bulaşık makinası bulaşıkları nasıl böyle temiz yıkar bunu kısaca anlatalım. Bulaşık makinasının fişini takın açma düğmesine basıp programı ayarladıktan sonra deterjanınızı koyup bulaşıkları yerleştirip başlar tuşuna basarsınız peki ya bundan sonrası elektronik kart komutu alır ve makinanızın su alması için ventile komut verir ve makinanız su almaya başlar. Bulaşık makinası modeline göre üç veya beş litre su alır. Elektronik kartınız prostattan su seviyesi yeterli sinyali alır ve ventili devreden çıkartır. Bulaşık makinası elektronik karttan komut gelir ve motor çalışmaya başlar. Motor suyu borular yardımı ile alt ve üst fiskeye gönderir ve fiskeler dönmeye başalar. Fiskeler  bir taraftan dönerken içindeki delikler sayesinde suyu yukarı bulaşıklara atar. Bulaşık makinesi ortalama on dakika sonra elektronik karttan deterjan kutusuna sinyal gider ve makinanız deterjanını alır. Deterjanı  aldıktan beş on dakika sonra rezistansa komut gider ve rezistans ısıtmaya başlar. Bulaşık makinası suyu ayarladığınız ısıya gelince ısı termostatı ısıyı algılar ve elektronik karta ısıtmayı kesmesi için sinyal gönderir. Elektronik kart rezistansa verdiği enerjiyi keser rezistans devreden çıkar. Ana yıkama işlemi bittikten sonra elektronik kart önce motoru durdurur sonra su alma parçası ventile komut verir makine  su alır. Bulaşık makinası içindeki sıcak  suyu ılıklaştırmış olur ılıklaştırmadan direk sıcak suyu boşaltmaya kalksa hortumlarına zarar verir. Bulaşık makinesi  suyu boşaltması için pompa motoruna komut verir ve  içindeki su boşalır. Su boşaldıktan sonra elektronik kart tekrar ventile komut gönderir ve durulama suyunu alır. Durulama suyu ana yıkama suyundan daha fazladır.  Durulama suyu istenilen seviyeye gelince prostat elektronik karta sinyal verir. Elektronik kartı ventili durdurur ve elektronik kartı motora tekrar komut verir motor çalışır. Durulama bitince elektronik kart motoru durdurup pompaya devre verip suyun bir kısmını boşaltır.  Elektronik kart pompayı devreden çıkartır ve kurutma yapması için REZİSTANSI devreye alır. kurutma süresi yaklaşık yirmi dakika sürer  bittikten sonra elektronik kart rezistansı devreden çıkartır ve  içindeki suyu boşaltır. Yıkama işlemini bitirmiş olur.

BOSCH SERVİS olarak yılların birikimiyle  hızlı servis hizmeti vermekteyiz İSTANBULUN en hızlı servislerinden biri haline geldik.  Servis  olarak değişen her parçaya 1 yıl garanti verilmektedir. Ustam servis tarafından değişen her parça yerine yine orijinal parça takılır. Hızlı servisin yanında kalitesiyle fark yaratmıştır. Markanın ülkemizdeki ürünleri BOSCH BUZDOLABI, DERİNDONDURUCU, KOMBİ, ANKASTRE SET, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, FIRIN, DAVLUMBAZ,  KLİMA, ANKASTRE, ANKASTRE OCAK gibi ürünleri vardır. 


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Ataköy 1. Kısım, Ataköy 2-5-6. Kısım, Ataköy 3-4-11. Kısım, Ataköy 7-8-9-10. Kısım, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba

Hemen Servis Çağırın

;