Bakirköy Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Bakirköy Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ  SERVİS olarak kısaca size çamaşır makinesinin çalışmasını anlatalım. Elektrik kablosunu prize takın prizi taktıktan sonra içine hangi tür çamaşır yıkamak istiyorsak onu atın beyazsa beyaz renkliyse renkli beyaz ve renkli çamaşırları bir atmayın çünkü renkli çamaşırlarınızdan renk bulaşabilir buda beyaz çamaşırlarınızın renklenmesi demektir. Çamaşırlar konduktan sonra kazan kapağı kapatılır. Çamaşır makinesi çok çamaşırla doldurulmamalıdır yoksa çamaşırlarınız hem kirli hem de arıza verir. Deterjan gözü açılır makinenize ön yıkama yapılacaksa ön yıkma ve ana yıkama gözlerine  deterjanı konur. Arçelik çamaşır makinesi ön yıkama yapılmayacaksa ön yıkama gözüne deterjan koymayınız çünkü ön yıkama seçildiğinde ön yıkama gözünden su alır deterjanı da alır. Yaklaşık 20  dakika bir ön yıkama işlemi yapar makine   kazan içindeki  suyu boşaltır daha sonra ana yıkama suyu alır ve ana yıkamadaki deterjanı alır. Ön yıkama yapılmayacak ise makine önce ön yıkamadan  otuz saniyeye yakın su alır daha sonra ana yıkama gözünden su alır ve direk ana yıkamadan yıkamaya başlar. Çamaşır makinesi ön yıkama yapmayacağından bu göze koyduğunuz deterjanla ana yıkama gözüne koyduğunuz deterjan birleşir hem ön yıkamaya koyduğunuz deterjan bir şeye yaramayacağı gibi yıkamada  fazla deterjan olacağı için çamaşırlarınız daha temiz yerine lekeli ve sert çıkabilir. Bunun nedeni ise az su çok deterjan olduğu içindir. Makinanız  çok deterjandan da arızaya girebilir. Bunun sebebi makina kazanında çok köpük oluşur ve çamaşır makinanızda suyu algılayan parça prosestat çalışma esnasında aşırı köpükten suyu hissedemez ve makine su yok arızası gönderir. Çamaşır makinası arızaya girer ve makineniz durur. Bu arızayı gidermeniz için önce makinenizi fişten çekin fişten çektikten beş dakika sonra tekrar fişi prize takın. Makinanızı açın ve başlat tuşuna  beş saniye kadar basılı tutun makina programı iptal eder. Su boşaltmak için pompa devreye girer iki dakika devrede kalır ve kazan içindeki suyu ve köpüğü boşaltır. Fakat köpük öyle kolay kolay kazandan gitmez o yüzden Arçelik çamaşır makinesini durulamaya alınır makine tekrar başlat tuşuna basarak çalıştırılır. Makine  suyunu alıp çalışmaya başladıktan sonra tekrar çamaşır makine başlat tuşuna basılır önce durdurulur daha sonra tekrar başlat tuşuna beş saniye basarak program tekrar iptal edilir. pompa devreye girer iki dakika devrede kalır suyu boşaltır. Makina içerisindeki aşırı köpük gidene kadar bu işlem devam edilmelidir. Çamaşır makinası aşırı köpük gittikten sonra makinenizi tekrar yeniden çalıştıra bilirsiniz.

ARÇELİK  SERVİS olarak yenilikçi yaklaşım ile hizmet vermekteyiz. Servis olarak verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde İstanbul da  aranan servisler arasında yer almaktayız. Arçelik  sektörde bir çok ürün seçeneği sunmaktadır. Bunlar ARÇELİK FIRIN, ANKASTRE FIRIN , ANKASTRE, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, ANKASTRE MİKRODALGA, BULAŞIK MAKİNESİ, KLİMA, ANKASTRE OCAK, BUZDOLABI, DERİN DONDURUCU, ANKASTRE BULAŞIK MAKİNESİ gibi ürünlerdir. Bunlardan ön önemlilerden birisi de çamaşır makinasıdır.İstanbul bir çok ilçesine kaliteli servis ağımızla hizmet vermekteyiz.


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Ataköy 1. Kısım, Ataköy 2-5-6. Kısım, Ataköy 3-4-11. Kısım, Ataköy 7-8-9-10. Kısım, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba

Hemen Servis Çağırın

;