Bahçelievler E.C.A Kombi Bakim Servisi

Bahçelievler E.C.A Kombi Bakim Servisi

ECA KOMBİ BAKIM SERVİSİ olarak ECA markasına özel servislik hizmeti vermekteyiz. Kaliteli servis elemanlarımızla hizmet sunmaktayız. Elemanlarımızın eğitimine çok önem vermekteyiz bu sebeple servis olarak sık sık toplantılar yapmaktayız. Kombi servisi olarak elemanlarımızın sözlü ve uygulamalı olarak birtakım testlerden geçirmekteyiz. Bu testler sonucu elemanlarımızın teknik bilgileri öğrenip eksik yerleriyle ilgili çalışma yapmaktayız. Yeterli görülen elemanlarımız bölgeye servise çıkarılır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir bu yüzden müşteri memnuniyet anketleri düzenlenmektedir. Uzman kadromuzla anket sonuçlarını değerlendirip üzerinde çalışmalar yapıp gerekli eksikler giderilir. Servisimize bakım kaydı açıldığında elemanlarımız en kısa sürede evinize gelip bakım işlemine başlar.

Kombi servisi olarak ECA KOMBİ YILLIK BAKIMI NASIL YAPILIR hakkında bilgiler vereceğiz. İlk olarak kombi çalıştırılır daha sonra kombi kapatılır. Kapatıldıktan sonra kombi içi sökülür içi söküldükten sonara sirkülasyon pompası açılıp temizlenir. Sirkülasyon pompası temizleme işlemi bittikten sonra kombi alttaki fitre temizlenmek için kombi içindeki su musluk açılarak boşaltılır. Bar göstergesi sıfır olunca su biter kombi fitresi çıkarılıp temizlenir temizlendikten sonra tekrar yerine takılır. Fitre takıldıktan sonra yanma odası sökülür ateşleme elektrotu zımparayla temizlenir. Elektrot temizlendikten sonra gazı veren memeler temizlenir memelerden sonra ana eşanjör gözenekleri temizlenir. Eşanjörden sonra fan motoru soketleri kontrol edilir ve fan motoru temizlenir. Fan motoru temizlendikten sonra tankındaki gaz basıncı ölçülür gerekirse gaz takviyesi yapılır. Genleşme tankı işlemi bittikten sonra kapakları kapatılır. Kapaklar kapatıldıktan sonra kombi alttan su doldurma vanası açılarak 1.5 bara gelene kadar beklenir ve musluk kapatılır. Su basıncı ayarlandıktan sonra çalıştırılıp gaz alev boyları kontrol edilir gerekirse ayar yapılır. Bu şekilde kombi bakımı yapılmış olur ve bakım etiketi yapıştırılarak kombi bakım tarihlerini takip edebilirsin. Yoğuşmalı kombi bakımı diğer modellere göre çok farklıdır yoğuşmalı modelde özellikle sifon kapı temizliği önemlidir. Yıllık bakım üçreti ile ilgili bilgi almak için ustam servisi arayabilirsiniz.

 BAKIM VİDEOSU için https://www.youtube.com/watch?v=VF3zQ6GgT1U&t

 


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer

Hemen Servis Çağırın

;