Bahçelievler Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Bahçelievler Beko Bulaşık Makinesi Servisi

BEKO BULAŞIK MAKİNESİ  SERVİS olarak bulaşık makinaları  faydalarından bahsedeceğiz. Özellikle ev hanımlarının işlerini çok kolaylaştırmaktadır. Evlerde bazen günde iki veya üç sefer çalıştığı olmaktadır. Bu kadar bulaşığı elle yıkama k isterseniz gününüzün yarısını alabilir. Onun yerine bulaşık makinesine atarak zamandan tasarruf sağlaya bilirsiniz. Öylelikle beko bulaşık makinesi bulaşıklarınızı yıkarken sizde sevdiklerinizle zaman harcaya bilirsiniz.

BEKO BULAŞIK MAKİNESİ  SERVİS en çok karşılaştığımız  bulaşık makinesi arızaları hakkında kısaca bilgi verelim. Bulaşık makinesi su boşaltmıyor şikayetiniz varsa önce makinenin fişini prizden çekin. Tahliye hortumunu giderden çıkartın ve ucana bakın herhangi bir şey tıkamış mı diye kontrol edin. Tıkanıklık yoksa bulaşık makinesinin kapısını açın alt sepeti dışarı çıkartın ve kazanın içindeki suyu bir bardak yardımıyla boşaltın. Kazandaki suyu boşalttıktan sonra makinenin fitresini çıkartın ve içinde kırık bir şey olup olmadığını kontrol edin kırık veya başka bir şey varsa kazanın içinde temizleyin. Temizledikten sonra söktüğünüz fitreleri tekrar yerine takın alt sepeti içine koyun ve kapıyı kapatın. Bulaşık makinesini tekrar çalıştırmak için fişini prize takın açma kapama düğmesinden açıp başlat düğmesine basın makineniz tekrar baştan çalışıp su alacak. Su aldıktan sonra başlat tuşuna beş saniye kadar basılı tutun ve bulaşık makinanız programı iptal edecek ve su boşaltmasını yapması gerekiyor. Bulaşık makinesi yine suyu boşaltmıyor ise demek ki sorunu daha düzelmemiştir. Tekrar makinenin fişini çekin ve bizi arayarak servis talep edin çünkü kullanıcı olarak sizin yapabilecekleriniz bu kadardır. Ustam servis olarak gelip pompa motoru ve iç hortumlarının kontrolünü yapmamız gereklidir. Bu kontrollerden sonra arıza giderilmiş olacak. Beko bulaşık makinesi modellerinden en çok tutulanı 3 programlı olan modelleri çok tutulmaktadır. Bunun nedeni az kirli bulaşıklar için kısa program çok kirli bulaşıklar için uzun program birde on beş dakikalık raflardaki tozlu bulaşıklar için program vardır.

BEKO SERVİS olarak en çok sorulan soruların başında beko bulaşık makinesinde resetleme nasıl yapılır sorusudur. Bu sorunu cevabı model model değişmekle beraber başlar beklet tuşuna elini 5 saniye kadar tutunca reset işlemini yapar. Bazı  modellerde ise reset tuşu vardır makine açıkken bu tuşa bir sefer basmanız yeterlidir. Reset tuşuna bastıktan sonra reset atma işlemi biter. Bulaşık makinesi alttan su kaçırıyor ise önce öne çekip arka hortumlarını kontrol edin su sızıntısı göremezseniz bizimle iletişime geçin.

Servis  olarak güvenilir servis anlayışını benimsemekteyiz. Ustam servis güvenin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Personelimize sürekli güven duygusunu önemini anlatan seminerler yapılmaktadır. Yüzde yüz güven duygusunu müşterilerimize aktarmaktayız. Başarının önce kalite ve güvenden geldiğini bilmekteyiz. Beko markası ülkemizde birkaç beyaz eşya fabrikası vardır. Bu fabrikalarda BEKO ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BUZDOLABI, DERİNDONDURUCU, ANKASTRE, KLİMA , KURUTMA MAKİNESİ, ASPİRATÖR, ANKASTRE OCAK, ANKASTRE MİKRODALGA, ANKASTRE DAVLUMBAZ,  BULAŞIK MAKİNASI gibi ürünleri üretmektedir. 


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer

Hemen Servis Çağırın

;