Bağcilar Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Bağcilar Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

VESTEL ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ olarak çamaşır makinesi hakkında bilgiler vereceğiz. Çamaşır makinesi üretimine başladığı ilk günden bu günümüze kadar kullanıcı dostu ürün üretmek için çok çaba sarf etmiştir. Bu çabalarının sayesinde çamaşır makinesi ürünlerini çok geliştirmiştir. Geliştirdiği ürünler sayesinde Vestel markası olarak markalaşmıştır.

 VESTEL ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ olarak en çok karşılaştığımız çamaşır makinesi arızaları  başında resetleme işlemidir. Resetlemek işlemine başlamak için  çamaşır makinanızın fişi takılı olmalıdır. Çamaşır makinanızın başlat beklet tuşuna elinizi beş saniye kadar bastığınızda makinanız kalmış olduğu programı siler ve iki dakikalık su boşaltma işlemi yapar ve programı bitirir. Böylelikle reset işlemi yapılmış olur. Bir diğer konu ise kapı mandalı nasıl takılır kısaca anlatalım size önce makinanızın fişini prizden çekin daha sonra kapağı açın açtıktan sonra kapak çerçevesindeki vidaları sökün. Kapak çerçevesindeki vidaları söktükten sonra dış çerçeveyi yerinden çıkartın  dış çerçeveyi çıkardıktan sonra çok dikkatli olun çünkü çamaşır makinası çamı düşebilir. Yeni aldığınız kapak mandalı takmak için önce eskisini yerinden çıkartın daha sonra yenisini yerine takın. Yenisi yerine takıldıktan sonra kapak dış çerçevesini yerine takın ve vidalarını yeniden atın . Vidalar takıldıktan sonra kapak mandalının çalışıp çalışmadığının kontrolünü yapın daha sonra kapıyı  kapatın kapak mandalı değiştirme işlemi bitmiştir. Bir diğer arıza ise çamaşır makinası kapağı açılmıyor şikayetidir. Bunun için önce makinanızın  fişi prizden çekilir fiş çekildikten sonra iki dakika beklenir. İki dakika beklendikten sonra kapı tekrar kontrol edilir açılıp açılmadığı açılmıyorsa makine içinde su olup olmadığı kontrol edilir. Makinanızın  içinde su varsa o yüzden su dökülmesin diye kapı açılmaz. Kapıyı açmak için önce makinanın fişi tekrar prize takılır. Prize takıldıktan sonra makinayı su boşaltma konumuna alınır ve başlat tuşuna basılır. Suyu yine boşaltmıyorsa pompa motoru veya anakart arızalanmış demektir. Eğer sıkmaya aldığınızda suyu boşaltmış ise muhtemelen çalışırken elektrikler gidip geldiği için yarın kalmıştır. Makinanızın içinde su olmadığı halde yine kapağını açmıyorsa yine  makinanızın fişi çekin alt pompa kapağının orasını açın ve orda bir çubuk göreceksiniz bu çubuğu aşağı doğru çektiğinizde kapı kendiliğinden açılacaktır. Kapı açıldıktan sonra kapı mandalına bakın kırık var mı diye çoğu zaman kırık kapı iç kısmında olur ve müşterilerimiz göremez  kırık varsa tekrar kapattığınızda yine açılmayacaktır. Müşterilerimizden gelen bir diğer  arıza sorusu ise amartisör değişimi evde mi yoksa atölyede mi   yapılmalıdır. Aslında en ideali müşterinin evinde değişmesidir ama çok nadirde olsa kazanı amartisörle  bir olan bazı modellerde cihaz atölyeye getirilir. Makinenizin başlat beklet ışığı yanıp sönüyor ise  çalışırken arızalanmış demektir. En kısa sürede  bize kayıt açtırın. Vestel çamaşır makinesi ışıkları yanıp sönüyor şikayetiniz varsa  makinanız arızalanmış demektir. Bu arızanın bir çok sebebi olabilir. Ana kartı veya yıkama motoru arızalı olabilir.çamaşır makinasında böyle bir şikayetiniz varsa bizi arayın. En kısa sürede servis elemanlarımız atölyemizden yedek parça alarak evinize gelip sorunu en kısa sürede halleder.

VESTEL SERVİS olarak yılların getirmiş olduğu tecrübeyle hizmet sunmaktayız. Vestel markasına servislik hizmeti vermekteyiz. ustam servis kaliteli servis  personeli ile İSTANBUL ilçelerine hizmet vermekteyiz. Personelimiz güler yüzlü ve son teknolojik ekipmanla çalışmaktadırlar. Servis elemanlarımızı sürekli eğitimler vererek vestel beyaz eşya  markasında kendilerini geliştirmektedir. Gelişmekte olan servis sektöründe kalitesiyle fark yaratmaya devam etmektedir. Servis kalitesi taviz vermeyeceğimiz bir husustur. Vestel markası ülkemizde VESTEL BUZDOLABI,  ÇAMAŞIR MAKİNESİ, KLİMA, ANKASTRE, BULAŞIK MAKİNESİ, ÇAMAŞIR MAKİNASI, CAM OCAK, ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ, ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU, DERİN DONDURUCU ürün gruplarını üretmektedir.


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kâzım Karabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Merkez, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenigün, Yenimahalle, Yıldıztepe, Yüzyıl

Hemen Servis Çağırın

;