Bağcilar Vaillant Kombi Bakim Servisi

Bağcilar Vaillant Kombi Bakim Servisi

VAİLLANT KOMBİ BAKIM SERVİSİ olarak kombi bakımları yılda bir yapılması sağlık açısından zorunludur. Zamanında yapılmayan kombi bakımlarının kombinize zarar verdiği tespit edilmiştir. Kombinizin yıllık bakımlarını düzenli bir biçimde yapmanızı tavsiye etmektedir. Kombi yıllık bakım yapılması kombinizin daha uzun yıllar sıkıntısız çalışmasını sağlar. Kombinize bakım yaptığınızda parçalarının arızalanmasının önüne geçer.

 KOMBİ BAKIMI yapıldığında kombinizin çalışan parçalarının daha rahat çalışmasını sağlar. Tüm kombiler için yılda bir yapılması zorunludur. Fan motoru gibi parçaların temizlenerek arızalanmasının önüne geçer. İSTANBUL ili Avrupa yakası ve Anadolu yakası kombi bakım servislik hizmeti vermekteyiz. Vaillant kombi hakkında bilgiler ve sık sorulan sorular hakkında bilgi vereceğiz. İlk olarak kombi bakımı nasıl yapılır sorusuna kısaca yanıtlayalım kombi dış kapak sökülür daha sonra iç kapak vidaları sökülür ve iç kapak dışarı çıkartılır. Kapak söküldükten sonra yanma odası kapağı sökülür önce yanma odasındaki bujiler temizlenir. Bujiler temizlendikten sonra yanma odasındaki memeler daha sonrada ana eşanjör temizlenir. Eşanjör temizlendikten sonra yanma odası kapağı kapatılır. Fan motoru temizlenir gerekirse yağlanır. Pompa motoru açılır ve temizlenir daha sonra kombi genleşme tankı basıncı kontrol edilir. Kombi içindeki su boşaltır kombi içindeki su boşaldıktan sonra iç kapak kapatılır. Kombi altındaki borudaki filtre sökülüp diş fırçası yardımıyla temizliği yapılır ve yerine tekrar takılır.  Su doldurma vanası yardımıyla kombinizin su basıncı bir buçuk iki bar arasına getirilir.  Çalıştırılıp gaz yanma ayarları kontrol edilir. Gaz ayarları yapıldıktan sonra kombi iç tozları temizlenir bakım yapılmış olur. Bu şekilde yıllık bakım nasıl yapılır sorusuna cevap vermiş oluruz.  

Kombi bakım videosu  için https://www.youtube.com/watch?v=u6VfQQfcTzU&index=16&list=UUbRIumky2v53F3_7fffCpJA

 Kombi bakımı bittikten sonra bakım sözleşmesi yapılır. Bir başka soru bakımı ne zaman yapılır sorusu cevap olarak kombi bakımı her zaman yapılabilir ama en çok kış başlamadan yapılır. Kombi bakımı kullanıcıların kombiyi kullanırken kafalarının daha rahat güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Bir başka soru bakım gereklimi evet kombi bakımı her yıl yapılması gereklidir. Bir başka soru bakım nedir sorusu kombi devamlı çalışan parçalarının yılda bir temizlenmesidir. Bir başka soru bakım neden önemli sorusuna cevap kombinizin tıkanıp karbon monoksit gazının içeri verip zehirlenmenizi önler. Bakım formu kombi bakımı yapılan cihazlara verilir. Kombi arızaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bakım üçreti servisimiz tarafından standarttır. Servisimizi arayıp 0212 472 99 99 dan detaylı bilgi alabilirsiniz.


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kâzım Karabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Merkez, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenigün, Yenimahalle, Yıldıztepe, Yüzyıl

Hemen Servis Çağırın

;