Bağcilar LG Çamaşır Makinesi Servisi

Bağcilar LG Çamaşır Makinesi Servisi

LG ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ olarak çamaşır makinelerimizin kullanıcı dostu olması için çok çaba harcadık. Çamaşır makineleri kullanıcı dostu olmasının yanı sıra şık tasarımı sayesinde çok tercih edilmektedir. Çamaşır makineleri evlerimizin vaz geçilmezlerindendir. Özellikle ev hanımlarının işlerini çok kısaltmaktadır.

LG ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ olarak size çamaşır makinesi arıza ve faydalı bilgiler  vereceğiz. İlk arızamız le hatası varsa ilk olarak elektrik şebekesini kontrol edin bir sorun yoksa yıkama motorunda sorun olabilir. Bir başka arıza deterjan gözü tıkalı arızasıdır bu arızanın sebebi çok deterjan kullanıldığında deterjanın hepsi kazana gidemeyip hortumda birikerek bu arızayı meydana getirir. Bir başka arıza ae hatası veriyorsa buna kullanıcıların yapabileceği bir şey yok servisi aramanız lazım. Servis numarası 0212 472 99 99 dur. Bir diğer arıza oe hatası su boşaltamama hatasıdır alt pompayı açın bir şey olup olmadığını kontrol edin. Bir diğer arıza ayak ayarı bozuk ise çamaşır makinası yerinde durmaz ve sıkmada sağa sola oynar öne doğru yürüme yapar. Bir başka arıza ise amartisör arızası çamaşır makinesinde bu arıza varsa makineniz  sıkmaya geçtiğinde tak tak diye aşırı ses çıkartır. Amortisörünüz değiştikten sonra bu sıkıntınız giderilmiş olur. Bir başka arıza alttan su kaçırıyor arızası  sebepleri temiz su hortum bağlantısında gevşemeden dolayı su sızdırıyor olabilir. Başka bir sebebi kazan delinmiş olabilir bu yüzden su akıtıyor olabilir yada körük lastiğinde yırtık olduğundan oradan su sızdırıyor olabilir. Bir başka arıza su boşaltmıyor arızasıdır. Bu arıza varsa ya pompaya giden hortum tıkalıdır ya pompa motorunuz arızalı yada ana kart arızalıdır bu arıza için bizi arayabilirsiniz. Bir başka arıza cl uyarısı veriyor ise kullanıcıların bu uyarıyı gördüğünde bizi arayın gelip makinanızın arızasını tespiti yapıp kabul etmeniz halinde onarımı yapılır. Faydalı bilgi amaçlı 8kg modeli piyasada çok tutulmaktadır. Tutulma sebeplerinin başımda üstün özellikleri olması yıkama kalitesinin çok iyi olmasının yanında fiyat olarak diğer markalara göre daha uygundur. Üstün özellikleri sayesinde diğer markalar arasındı fark yaratmaktadır. Lg tüm modelleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

LG SERVİS  olarak yenilikçi ürün anlayışıyla ürünlerimizi geliştirmekteyiz. Marka bu gün bir çok dünya ülkesinde bilinmektedir. Marka bilinci oluşturmak için çok çaba ve uzun süren emekler sonrasında bu yerlere geldik. Marka bilinirliğinde ürün yelpazesinin geniş olmasının da etkisi çok büyüktür. Ürün yelpazemizi her geçen gün daha da genişleterek güçlenmekteyiz. TÜRKİYEDE bir çok sektörde faaliyet göstermekteyiz bu sektörlerin başında beyaz eşya yer almaktadır. Beyaz eşyalarımızın daha uzun olması için kullanmış olduğumuz parça kalitelerini arttırmaktayız. Ürünlerinizi aldıktan sonra kuruluma kadar tüm aşamalar takip edilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli kriterdir. Ürünleriniz kurulduktan sonra müşteri hizmetlerimiz tarafından aranıp ürün memnuniyetiniz servis memnuniyetiniz ölçülür. Bir eksiklik görülmesi halinde bu konu not edilir ve yetkililerimize bilgi verilir. Ustam servis olarak baktığımız ürünler LG BEKO KLİMA, BUZDOLABI,  ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BULAŞIK MAKİNESİ, KLİMA, ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ, INVERTER KLİMA ürünlerine bakmaktayız. Değişen parçalar orjinali ile değiştirilir. Servisimiz tarafından değiştirilen parçalara 1 yıl garanti verilmektedir. Servis olarak siz kullanıcılara en iyi ve hızlı hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Teknisyenlerimiz önce bir takım testlere tabi tutulur ve gerekli notu alanlar teknisyen olmayı hak ederler. Teknisyenlerimizi sürekli eğitim ve seminerlere göndermekteyiz. Bu sayede teknisyenlerine ürünleri en iyi bir biçimde tanıtmış olur. Kullanıcıların evlerine gittiklerinde yabancılık çekmez  sorunu çözer. tüm arıza ve şikayetleriniz için bizi arayabilirsiniz. Servisimiz gerektiğinde yedek parça siparişi verebilmektedir. 


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kâzım Karabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Merkez, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenigün, Yenimahalle, Yıldıztepe, Yüzyıl

Hemen Servis Çağırın

;