Bağcilar Buderus Kombi Servisi

Bağcilar Buderus Kombi Servisi

İstanbul Buderus kombi servisi olarak kalitemizden asla ödün vermeyiz. Buderus kombi üstün Alman teknolojisiyle cihazlarını çok sağlam yapmaktadır. Ülkemizde pek bilinmese de Almanya da lider markalardan biridir. Her geçen gün yeni ürünler üreterek kullanıcıların beğenisine sunmaktadır.

BUDERUS KOMBİ RESETLEME

Cihaz ekranındaki reset tuşuna eliniz 5 saniye kadar basarsınız ve resetleme işlemi yapılmış olur. Bazı modellerimizde reset tuşu yoktur bunun için cihazın sigortasını kapatıp açmanız gerekmektedir.

BUDERUS KOMBİ SU BASMA

Su basmak için cihazınızın altındaki su doldurma musluğu açılır. Cihazın göstergesi 1.5 bar gösterene kadar su vermeye devam edilir. Su yeterli seviyeye gelince musluk tekrar kapatır ve su basma işlemi bitmiş olur.

BUDERUS KOMBİ KULLANIMI

Kullanmadan önce gaz vanasını açın ve daha sonra su bar seviyesini kontrol edin çünkü yetersiz su basıncı cihazınızın çalışmasını engeller. Bu seviyesi 1 .5 bardan düşük ise yukarıdaki işlemi yapıp suyunu tamamlayın. Cihaz sigortasını açık konuma getirin ve ekranın gelmesi için açma kapa düğmesini o konumuna alın petekler için petek işareti olan kısmı su için musluk işareti olan kısmın sıcaklık ayarlarını ayarlayın ve cihazınız artık sizin istediğiniz sıcaklıklarda çalışacak.

BUDERUS KOMBİ

Kombinizin çalışması şu şekilde olur. Cihaza komut verildikten sonra elektronik kart pis gazı dışarı atmaya yarayan fan motoruna komut verir. Fan motoru çalışmaya başlar fan çalıştıktan sonra sırasıyla gaz valfi gaz verir ve ateşleme elektrotu çakarak alevin oluşmasını sağlar.  Alev ana eşanjörü ısıtır ve cihazdan geçen suyun ısınmasını sağlar


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kâzım Karabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Merkez, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenigün, Yenimahalle, Yıldıztepe, Yüzyıl

Hemen Servis Çağırın

;