Avcilar E.C.A Kombi Servisi

Avcilar E.C.A Kombi Servisi

İstanbul E.c.a kombi servisi yılların bilgi ve birikimini kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. E.c.a kombi çok iyi ısıtması sayesinde kullanıcılar tarafından çok tercih edilmektedir. Parça değişim ücretleri de diğer markalara göre daha uygundur. E.c.a tecrübesini kullanarak cihazlarını sürekli yenilemektedir.

E.C.A KOMBİ MODELLERİ

Piyasada bulanan modelleri Confeo dijital, Calora , Calora dijital, Fortius , Fortius plus. Proteus ,Proteus pramix , Proteus  plus blue gibi modelleri vardır. Özellikle Confeo dijital modeli çok tercih edilmektedir.

E.C.A KOMBİ ARIZA KODLARI

Yıllarca çalışan cihazlar özellikle bakımsız kaldıklarında arızalar meydana gelir. Cihazınızda her hangi bir arıza kodu oluştuğunda dairenizde gaz olup olamadığının kontrolünü yapın gaz varsa cihazınızdaki su basınç seviyesini kontrol edin. Bu ikisiyle ilgili bil sıkıntı yoksa cihazınızda bulunan reset tuşuyla resetleyin herhangi bir parçada arıza yoksa cihazınız tekrar çalışmaya başlar. Arıza kodu tekrar verirse cihaz içindeki parçalardan biri arızalıdır. Cihazınızın verdiği arıza koduna göre bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E.C.A KOMBİ

Ustam servis olarak E.c.a kombi çalışması şu şekildedir. İlk olarak gaz vanası açılır ve su seviyesi 1.5 bara kadar doldurulur. Sigortadan şalteri kaldırılır ve açma düğmesi on konumuna alınarak cihaz açılır. Petek ve su ayarları düğmelerinden yapılır ve cihaz çalışmaya başlar. Elektronik kart ilk olarak fan motoruna komut verir fan çalışır. Elektronik kart daha sonra gaz valfi ve ateşleme elektrotuna komut vererek ateşleme işlemini gerçekleştirir. Ateşlemeden sonra pompa çalışarak ısınan suyu peteklere gönderir.


İlçemizde hizmet verdiğimiz bölgeler Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Merkez, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite, Yeşilkent

Hemen Servis Çağırın

;